Главное меню
Корзина

Amino Trigger Complex (амінокомплекс)

Amino Trigger Complex (амінокомплекс)
Amino Trigger Complex (амінокомплекс)
  • Stock: Есть на складе
199.00 грн.

Доступные варианты

Amino Trigger Complex - був розроблений і протестований протягом останніх 10 років в Англії. В результаті виходить суміш ефірних і не ефірних (L) амінокислот, солей і кислот, за допомогою яких, був спійманий не один великий короп (понад 60lb) в 2017 року, на дуже складних водоймахAmino Trigger Complex створений для того, щоб стимулювати хеморецептори коропа. Він має досить низький рівень Ph (між 5.0 - 5.5pH) і містить суміш ефірних і не ефірних (L) амінокислот: Olfactory (почуття запаху риби під водою) і Gustatory (почуття смаку риб). Він значно поліпшить будь-які бойли або Pop-ups (всі наші насадочні бойли, включаючи Fireballs Pop-ups просякнуті цим амінокомплексом).


Рекомендації з дозування: просто влийте 5-10 мл в баночку з насадками, добре струсіть і залиште замочити протягом 24-48 годин, потім повторіть при необхідності. Будучи повністю розчинним у воді, Amino Trigger Complex можна використовувати протягом усього року.


P.S. Може статися деяка кристалізація, так як рідина витримується протягом певного періоду часу, це абсолютно нормально, просто добре струсіть пляшку перед використанням.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо