Главное меню
Корзина

Antarctic Blend (Plankton Hydro)

Antarctic Blend (Plankton Hydro)
Antarctic Blend (Plankton Hydro)
-20 %
Antarctic Blend (Plankton Hydro)
Antarctic Blend (Plankton Hydro)
Antarctic Blend (Plankton Hydro)
  • Stock: Есть на складе
239.20 грн.
299.00 грн.
1 или более: 239.20 грн.

Доступные варианты

Високо стимулюючий компонент для коропових принад. Цей чудовий продукт являє собою суміш з планктону, яка видобувається прямо з антарктичного океану.

Ми оцінюємо цей продукт вище, ніж добре відомий екстракт криля і легендарний L-zero-30, завдяки дуже гарній розчинності і засвоюваності. Ця рідина буде затуманювати воду навколо вашої приманки при використанні її в якості діпа.

Виготовлений з чистого свіжого планктону (личинки, кальмари, молюски та ракоподібні) за допомогою ферментативного гідролізу, без будь-яких добавок / консервантів. Дуже багатий водорозчинними омега-3 жирними кислотами, амінокислотами, вітамінами, TMAOі натуральними антиоксидантами.


Характер продукту: добре текуча рідина, світло-коричнева, має дуже сильний солоно-морський аромат, розчинна у воді, не розчиняє ПВА.


Рекомендації щодо дозування:

Для цього натурального продукту немає обмежень на його використання, чим більше ви використовуєте, тим більше привабливості буде створюватися за рахунок збільшення розчинності приманки для коропа. Підходить для цілорічного використання при будь-якій температурі води, в тому числі і взимку.


Як орієнтир:

  • при виготовленні бойлів 10-100 мл / кг
  • мікси для пелетса, спод мікси, стик мікси і «метод» мікси: 50 мл / кг
  • також дуже добре підходить для використання в якості діпа

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо