Главное меню
Корзина

Asian Spices Pop-ups (10mm)

Asian Spices Pop-ups (10mm)
Asian Spices Pop-ups (10mm)
Asian Spices Pop-ups (10mm)
Asian Spices Pop-ups (10mm)
Asian Spices Pop-ups (10mm)
  • Stock: Есть на складе
150.00 грн.

Доступные варианты

Флуоресцентні плаваючі бойли
Аромат:Asian Spices (азіатські спеції)
Діаметр:10 мм
Цвет:червоно-білий
Количество в банке:55 шт.

Fireballs Pop-ups- це дуже атрактивні флуоресцентні плаваючі бойли, які мають чудову плавучість, містять реальні харчові продукти, вітаміни, амінокислоти, Betaine HCL та різні стимулятори апетиту. Наші плаваючі бойли засновані на справжніх молочних протеїнах, вони привертають рибу не тільки кольором та ароматом, але і потужним харчовим сигналом (Chemo-Attraction), який присутній у всіх Fireballs. Кожен колір надзвичайно яскравий і створює сильний візуальний сигнал, який відповідає рівню тяжіння, створюваному стимуляторами апетиту. З м'якою і губчастої структурою, ці плаваючі бойли не будуть кришаитися при проколюванні голкою, їх також легко обрізати, щоб створити критично збалансовану приманку незвичайної форми.

Asian Spices- один з найскладніших і найцікавіших наших ароматів, який складається з суміші тайських та індійських спеції, а також 5 різних ефірних масел і олеорезини, включаючи Black Pepper Oil (масло чорного перцю), Cinnamon Oil (масло кориці), а також самого потужного підсолоджувача Thaumatin. Завдяки гострим і теплих тонів, ви могли б подумати що азіатські спеції працюють тільки в холодну пору року (весна / осінь) але повірте, ви помиляєтеся.

Вони екстремально ефективні цілий рік!


  • виготовлені із застосуванням дуже інтенсивного рідкого підсолоджувача, який являє собою комбінацію нашого невероятного Betа-Stim, NHDC, амінокислот, солей і цукрів;
  • заряджені амінокомплеком останнього покоління Amino Trigger Complex, щоб стимулювати хеморецептори коропа. Він має досить низький рівень Ph (між 5.0 - 5.5pH) і містить суміш ефірних і не ефірних (L) амінокислот: Olfactory (почуття запаху риби під водою) та Gustatory (почуття смаку риб);
  • чудовий витік харчових сигналів, які триватимуть 24 години в теплій воді;
  • прокатані вручну, щоб забезпечити абсолютну якість.


У нас є підстави вважати, що з використанням наших Fireballs Pop-ups, ви отримаєте набагато більше клювань, особливо у важкі дні. Повірте нам на слово, закиньте їх прямо зараз!


Аромат: Asian Spices (азіатські спеції)

Колір: червоно-білий

Діаметр: 10 мм

Кількість: 55 шт.

Флуоресцентні плаваючі бойли
Аромат:Asian Spices (азіатські спеції)
Діаметр:10 мм
Цвет:червоно-білий
Количество в банке:55 шт.

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо