Главное меню
Корзина

Belachan Powder (порошок белачана)

Belachan Powder (порошок белачана)
-20 % Нет в наличии
Belachan Powder (порошок белачана)
  • Stock: Нет в наличии
119.20 грн.
149.00 грн.
1 или более: 119.20 грн.

Доступные варианты

Belachan Powder - порошок на основі певного типу ферментованої пасти креветки Белачан. Це солона, сильно пахнуща приправа, яка використовується, щоб створити глибокий специфічний аромат в малазійських стравах, і коропи фактично захоплюються цим! Це - винятковий аттрактор! Протягом довгих років багато дуже досвідчених рибалкок використовують Belachan з нищівними результатами і не бажають нічого іншого, для досягнення свого успіху.

Ця версія у вигляді порошку ідеально підходить для додавання в базові та стік-мікси, в підгодовування, а також при виготовленні бойлів.

При значно більш високому вмісті сухої речовини, ніж в Belachan Block, порошок також володіє більш сильним ароматом та смаком, і тому може використовуватися за більш низького ступеня включення, щоб забезпечити той же рівень тяжіння.

Там, де 7,5% - 10% рекомендується в якості рівня включення для Belachan Paste Block, порошок забезпечує потужний профіль тяжіння для будь-якої приманки при включенні 5% (50 г / кг).

Рекомендації:
Щоб додати глибокий, солоний смак будь-якій приманці, просто посипати порошком пелетс, бойл або частки, коли вони ще вологі або при замочуванні.

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо