Главное меню
Корзина

CC Moore Boosted Bloodworm Hookbaits (10x14mm)

Boosted Bloodworm - лінійка на основі свіжого мотиля. До складу приманок цієї серії входить не просто ароматизатор, а справжній заморожений мотиль. Оскільки натуральний мотиль є таким неймовірним аттрактантом, стало зрозуміло, що необхідні приманки, які б містили свіжий мотиль всередині, а не просто били покриті їм, що дозволило б уникнути швидкого «вимивання» верхнього шару, що містить атрактанти, при зануренні у воду.


При цьому мотиль, який міститься всередині приманки, продовжує працювати протягом декількох годин після занурення. З високим вмістом білка, цей багата ферментами серія при розчиненні виділяє потужні стимулятори апетиту і червоного кольору водорозчинні атрактанти, які залучають рибу в область закормки.


Характеристики:

- Boosted Bloodworm Hookbaits - насадкові бойли Bloodworm з відповідним концентрованим діпом, збагаченим оптимальною кількістю новітніх атрактантів. Ці «соковиті» Бойл відмінно підходять для волосяний оснащення, а також прекрасно працюють в ПВА-стіках і ПВА-пакетах з додаванням невеликої кількості сипучої прикормки. Завдяки м'якій, пластичної текстурі насадки можна легко проколювати або прив'язувати при різному монтажі на гачок, підрізати ножем або ножицями для створення критично збалансованих насадок нетривіальною форми.

- Час роботи в воді: 18 годин.


Розмір: 10 мм х 14 мм.


Кількість бойлів в кожній баночці: 50 шт.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо