Главное меню
Корзина

CC Moore Liquid Bait Preservative

CC Moore Liquid Bait Preservative
CC Moore Liquid Bait Preservative
  • Stock: Есть на складе
349.00 грн.

Доступные варианты

CC Moore Liquid Bait Preservative - рідкий консервант, який зроблений з інгредієнтів, які використовуються в харчовій індустрії, і призначений для пригнічення росту найбільш поширених форм цвілі, яка може вражати стандартні продукти харчування.


Зазвичай Liquid Bait Preservative застосовується на стадії змішування і додається замість 20-30% включення рідких яєць. Наприклад, якщо мікс «вимагає» 9 яєць, виробник рекомендує використовувати 6 яєць, а решту 3 замінити на цю рідину. Як орієнтир виробник відштовхується від того, що кожне яйце середнього розміру забезпечує 50-60 мл рідини, тому в мікс на підставі 9 яєць потрібно 6 яєць + 150-180 мл консерванту.


Характеристики:

- Обсяг: 500 мл.

- Рекомендований рівень включення: 100-150 мл / 1 кг.


Рекомендації:

При використанні цього ліквіда виробник рекомендує сушити приманки протягом 24-48 годин, щоб мінімізувати вміст вологи у верхніх шарах приманки. Чим довше сушиться приманка, тим довше вона не буде, надалі, пліснявіти. Для виготовлення приманок, яким необхідний довгий термін зберігання, цей ліквідує може додаватися на більш високому рівні.


Пам'ятайте: час, протягом якого приманка буде зберігатися, також залежить від інгредієнтів, які використовуються в сухому міксі.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо