Главное меню
Корзина

CC Moore Live System Glugged Hookbaits (10x14mm)

CC Moore Live System Glugged Hookbaits (10x14mm)
Нет в наличии

CC Moore Live System Glugged Hookbaits 10x14mm

Цей чудовий продукт поєднує наші високоякісні багаті в живильному плані бойли Live System і висококонцентрований діп для насадки відповідного запаху.


Ми взяли наш популярний базовий мікс на основі пташиних кормів і молочних протеїнів, додали до нього оптимальну кількість нового чудового стимулятора апетиту, а після скачали з отриманої суміші спокусливі для великої риби насадки 10х14мм, які продаються в баночках з концентрованим діпом для насадки.


В результаті вийшла неймовірно приваблива, соковита маленька насадка, яка виділяє потужні харчові сигнали навіть в холодній воді. Дану дамбеллс-насадку зручного розміру можна насаджувати не тільки на волосся, але і на гачок для сталкінгово полювання або лову інших мирних риб.


Порада: Оскільки дана насадка постійно замочена в сильному діпі, то ці дамбеллс-бойли розміром 10х14мм відмінно підійдуть як для лову поверх килима з прикормки, так і для їх одиночного використання. Ми також помітили, що дана насадка ефективно працювала з ПВА-стрінгами, ПВА-стіками і ПВА-пакетами з невеликою кількістю прикормки. Таким чином, це ще одна універсальна насадка від CC Moore, яку можна використовувати протягом усього року.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо