Главное меню
Корзина

CC Moore NS1 Pop Ups White

CC Moore NS1 Pop Ups White
CC Moore NS1 Pop Ups White
  • Наявність: В наявності
  • Артикул: 955CMNPUW12
279.00 грн.
Характеристики
Діаметр 12 мм

Протягом багатьох років Гарет Фарехем і його близькі друзі по захопленню карпфішінгом розробляли невелику лінійку неймовірно привабливих яскравих поп-апів. Шляхом поєднання певних потужних ароматизаторів і атрактантів з великою кількістю яскравого барвника вони створили плаваючі бойил NS1, які вже встигли завоювати майже легендарний статус завдяки своєму безпрецедентному успіху.


З тих пір, як Гарет приєднався до команди CC Moore, ми тісно працювали з ним для виготовлення цих чудових 12мм і 14мм плаваючих бойлів в яскравих рожевих, жовтих, червоних та білих кольорах, які були найбільш успішні згідно його особистого досвіду.


При розробці цих насадок ми з'єднали ключові ароматизатори і атрактанти, які будуть посилати потужний харчовий сигнал протягом тривалого періоду часу. Подібне поєднання ароматизаторів і атрактантів довело свою моментальну ефективність в ході тестування навіть у найважчих погодніх умовах. Саме завдяки цій характеристиці плаваючі бойли NS1 стали важливою складовою арсеналу деяких найбільш успішних карпятников країни.


З огляду на приголомшливий успіх оригінальних бойлів Nothern Specials, ми вирішили розробити NS1 + версію в яскравому рожевому, жовтому, помаранчевому та білому кольорах. Ці бойли мають підвищену плавучість і жорсткістю, що дозволяє з успіхом їх використовувати на оснащеннях типу чод-клунь і шарнірний Стіфф-ріг.


Не пропустіть Ваш шанс скористатися привабливою силою плаваючих бойлів NS1.


Порада: Для посилення привабливості бойлів NS1 покрийте їх шаром, що додається в пакетику, густого діпу, дозвольте діпу вбратися, після чого повторіть цю процедуру стільки разів, скільки необхідно. Це надає бойлам неймовірний заряд привабливості, що робить їх дуже спокусливими для риби.


Важливе зауваження з приводу плавучості: Замочування поп-апів NS1 в діпах і ліквідах, надмірно велике дозування діпів або надмірно часте діпування погіршує плавучість бойлів. Ми настійно рекомендуємо покривати насадки ЛЕГКИМ шаром діпа і повністю їх висушувати до початку використання. Цей прийом можна повторити для посилення привабливості бойла, але чим більше разів Ви повторюєте цю процедуру, тим гірше стає плавучість поп-апів. Якщо необхідна первинна ступінь плавучості, то необхідно повністю просушити бойл NS1 перед використанням.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре