Главное меню
Корзина

Crazy Carp

Belachan Block Belachan Block
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Цей продукт виготовляється в Азії і проводиться з ферментованої креветки. Belachan ще багато років тому довів свою ефективність в ловлі коропа. Він володіє солоним смаком і неймовірно сильним характерним запахом, який діє на коропа як наркотик.Belachan Block - можна використовувати з усіма видами пр..
159.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Beta-Stim - це повністю натуральний рідкий бетаїн темного кольору і один з кращих атрактантів на ринку сьогодні. Ця темна рідина виходить при виготовленні цукру з цукрових буряків, яка є природним кормовим стимулятором для коропа та інших видів риб. Вона використовується в промисловості з виробництв..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Quick Сhange Swivel - быстросъемный вертлюг с черным матовым антибликовым покрытием, чтобы обеспечить максимальную маскировку для вашей оснастки. Эти вертлюги предназначены для того, чтобы рыболовы могли быстро и легко менять выбранную оснастку без необходимости повторного завязывания узлов.Характер..
48.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Chilli Extract (Fermented) - це екстракт з кайенского перцю, який проводитиметься протягом декількох місяців шляхом ферментації. При цьому процесі відбувається поступове руйнування поживних речовин, ароматизаторів та ефірних масел в межах Chilli. Цей продукт значно збільшує привабливість базови..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Corn Steep Liquor (C.S.L.) - рідкий кукурудзяний екстракт став одним з найбільш успішних рідких добавок за останні кілька років. Ця коричнева рідина, має характерний пивний аромат і злегка гіркий дріжджовий смак. CSL - добре підходить для основ болів, пелетcов, зернових, горіхів, стік і спод міксів..
120.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Журавлина є одним з найсильніших ароматів які ми маємо. Вона дає прекрасний фруктовий запах приманок які використовуються окремо або в комбінації (особливо добре поєднується з ароматами Squid або Crayfish (рак).Cranberry (журавлина) - є чудовою відправною точкою в якості базового аромату, який легко..
249.00 грн.
Devil Squid: Intense Shelf Life (варені)
Новинка Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Бойли серії Intense Shelf Life (варені), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадкові бойли Devil Squid: Hookbaits.Бойли Devil Squid: Intense Shelf Life (варені) містять рибну муку (Данія), пташиний..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Premium Pop-ups - це дуже атрактивні флуоресцентні плаваючі бойли, які мають чудову плавучість, містять реальні харчові продукти, вітаміни, амінокислоти, Betaine HCL і різні стимулятори апетиту. Наші плаваючі бойли засновані на справжніх молочних протеїнах, вони привертають рибу не ті..
150.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Ми вважаємо що для приготування власної приманки, потрібно використовувати тільки найякісніші інгредієнти, тому ми вибрали саме цей GLM, а не звичайну знежирену його версію. Всі цінні масла зберігаються в цьому екстракті. Наш концентрований GLM не є найдешевшим, який ми б могли знайти, але безумовно..
199.00 грн.
Hemp Seed (насіння конопель)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Конопля є однією з найбільш широко використовуваною короповою приманкою. Насіння конопель містять дуже високий рівень натуральних олій, тому короп знаходить їх дуже привабливими.Ми пропонуємо вам вищого сорту насіння конопель за конкурентоздатною ціною. Не всі зерна конопель які ви можете зустр..
89.00 грн.
Hemp Seed PVA Friendly (зерна коноплі)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Crazy Carp PARTICLES (зернові)Наші варені зернові суміші повністю готові до використання прямо з пакету. Завдяки унікальному процесу, всі цінні речовини і атрактанти залишаються. Це дуже помітно коли ви відкриваєте пакування, вона пахне просто чудово.Всі виготовлені нами приманки на 100% не розчиняю..
110.00 грн.
Koi Grower Koi Grower
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Сбалансированный рост GROWER - это полнорационный продукционный корм с высоким содержанием белка для стимуляции роста. Молодь карпов кои обладает высоким потенциалом роста, который можно использовать, применяя такой сбалансированный корм с повышенным содержанием белка как GROWER.Правильное соот..
180.00 грн.
Koi Health Koi Health
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Укрепление здоровья HEALTH - это высококачественный корм содержит легкоперевариваемые и вкусные зародыши пшеницы. Этот корм особенно подходит для карпов кои, если рыбки находятся в ослабленном состоянии. Корм HEALTH богат бета-гликогенами, полученными из стенок дрожжевых клеток, что позволяет увели..
190.00 грн.
Koi Mix OSW
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Уникальные свойства KOI MIX OSW - это высококачественная смесь трех лучших кормов компании Coppens для карпов кои. Эта смесь состоит из кормов ORANGE, SPIRULINA и WHEAT GERM. В состав корма входят:Высококачественные ингредиенты, такие как качественная рыбная мука и рыбий жир (богатые незамен..
220.00 грн.
Koi Spirulina Koi Spirulina
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Глубокие, контрастные цвета SPIRULINA - эффективный корм для стимуляции окраски карпов кои. В состав корма входят высококачественные компоненты, включая астаксантин и спирулину. Астаксантин представляет собой каротиноид, который, точно так же как и богатая на каротиноиды спирулина, используется для..
220.00 грн.
Koi Staple Koi Staple
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
ОСНОВНОЙ РАЦИОН ДЛЯ КАРПОВ КОИ СО СПИРУЛИНОЙОтличная усваиваемость STAPLE - это основной полнорационный корм для карпов кои для ежедневного использования. Благодаря таким легкоусваиваемым ингредиентам, как рыбная мука, рыбий жир и злаки, корм STAPLE является превосходным кормом для ежедневного ..
170.00 грн.
Koi Wheat Germ Koi Wheat Germ
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Оптимальная усваиваемость WHEAT GERM - это корм класса премиум для карпов кои, позволяющий поддерживать их в прекрасном состоянии на протяжени всего года. Помимо рыбных продуктов, растительных протеинов и злаков, этот корм содержит зародыши пшеницы. Зародыши пшеницы богаты витамином E, незаменимыми..
190.00 грн.
LT 94 Fishmeal (Denmark/Norway) - 25 кг LT 94 Fishmeal (Denmark/Norway) - 25 кг
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Когда рыба прибывает на завод, она сначала приготавливается в паровых контейнерах с впрыском пара, очень напоминает запах ухи. Рыбий жир который оседает на поверхности сливается, после чего рыбу сушат при более низкой температуре чем обычно (70 °С), стандартная мука (до 120 °С). Следовательн..
3600.00 грн.
LT 94 Fishmeal (Norway)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Коли риба прибуває на завод, вона спочатку готується в парових контейнерах з уприскуванням пара, дуже нагадує запах юшки. Риб'ячий жир який осідає на поверхні зливається, після чого рибу сушать при більш низькій температурі ніж зазвичай (70 ° С), стандартна борошно (до 120 ° С). Отже багато з термоч..
149.00 грн.
Minamino (original)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Minamino (original) - це дуже розчинна рідка суміш з екстрактів печінки та селезінки, приходить нам з Англії від однієї з найавторитетніших компаній. Вона містить більше 10 незамінних амінокислот, вітаміни B та безліч різних мінералів. Це одна з найбільш повних рідких харчових продуктів на ринку. Ко..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Mini Ultramix Pellets - це суміш з міні гранул, починаючи від 1,5мм до 2мм. Наша суміш є кращим рішенням для заповнень пва стіків або пакетів і може бути використана круглий рік.Mini Ultramix Pellets містить:Premium Micro pellets - 1,5ммPremium Feed pellets - 2 ммHalibut pellets - 2 ммKrill pellets ..
159.00 грн.
Red Krill (криль)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Red Krill (криль) - справжня бомба серед ароматизаторів. Всі ми прекрасно знаємо, яким прекрасним ароматом володіє наш пелетс Krill Halibut Hook, якщо ви безуспішно намагалися створити бойл з таким же запахом і смаком, варто спробувати Red Krill, що б приготувати ідеальну принаду для коропа.Дозуванн..
249.00 грн.
Robin Red Liquid (Haith's)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Наш рідкий Robin Red Liquid (Haith's) зроблений з оригінального Robin Red від Haith's.Легендарний Robin Red від Haith's є основним інгредієнтом практично у всіх найуспішніших принадах, і ймовірно найвідоміший. Його солодкий, пряний смак і аромат, темно-червоний колір з повним змістом жирів, природни..
180.00 грн.
Shrimp pellets (креветка)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Ці рибні гранули містять високий рівень білка, жиру, амінокислот і борошно креветки, які всі разом створюють дуже сильний харчовий сигнал для коропа. Ідеально підходять в якості самостійної прикормки, а також в комбінації з іншими нашими гранулами, наприклад, Halibut pellets (палтус), Krill pellets ..
149.00 грн.
Показано с 1 по 24 из 287 (всего 12 страниц)