Главное меню
Корзина

CSL Super Active (Corn Steep Liquor)

CSL Super Active (Corn Steep Liquor)
Нет в наличии
CSL Super Active (Corn Steep Liquor)
  • Stock: Нет в наличии
90.00 грн.

Доступные варианты

CSL Super Active (Corn Steep Liquor) - дуже атрактивний, натуральний і концентрований продукт з кукурудзяного крохмалю. Це один з кращих атрактантів для коропового лову доступних на сьогоднішній день, який також є ефективним каталізатором бродіння.

Прекрасний концентрат з кукурудзи, багатий мінералами, вітамінами, амінокислотами та іншими стимуляторами з антимікробними властивостями. Це найчистіший CSL (Corn Steep Liquor), який ми тестували, без будь-яких добавок. Він значно збільшує привабливість базових сумішей, пелетса, спод або стік міксів, зернових і так далі.


Характеристики:

  • Білки 32%
  • Зола 20% макс.
  • Вологість 55% макс.
  • рН: 3,5 - 4,5

Характер продукту: оранжево-коричнева в'язка рідина, характерний сильний аромат дріжджів, смак кисло-солодкий, повільно розчинний у воді, не розчиняє пва, країна виробник Англія.

Рекомендації з дозування: так як це натуральний продукт, немає меж його використання, чим більше тим краще. Підходить для цілорічного використання в воді будь-якої температури. Як орієнтир використовуйте близько 15 - 30 мл / кг.

Порада: зберігати в прохолодному і темному місці з трохи відкритою кришкою, щоб вона могла дихати, пляшка може почати розбухати з затягнутою кришкою.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо