Главное меню
Корзина

Element: Pop-ups

Element: Pop-ups
Element: Pop-ups
Element: Pop-ups
Element: Pop-ups
Element: Pop-ups
  • Stock: Есть на складе
150.00 грн.

Доступные варианты

Premium Pop-ups - це дуже атрактивні флуоресцентні плаваючі бойли, які мають чудову плавучість, містять реальні харчові продукти, вітаміни, амінокислоти, Betaine HCL і різні стимулятори апетиту. Наші плаваючі бойли засновані на справжніх молочних протеїнах, вони привертають рибу не тільки кольором та ароматом, але і потужним харчовим сигналом (Chemo-Attraction). Кожен колір надзвичайно яскравий і створює сильний візуальний сигнал, який відповідає рівню тяжіння, створюваному стимуляторами апетиту. З м'якою і губчастої структурою, ці плаваючі Бойл не кришаться при проколюванні голкою, їх також легко обрізати, щоб створити критично збалансовану приманку незвичайної форми.


Element - ця приманка повністю відрізняється від усього того, що нам доводилося бачити на ринку. Холодна вода або тепла, для цих маленьких жовтих кульок це не проблема. Повірте, запах та смак у цих бойлів просто неймовірний, тому що містить суміш з декількох ароматів, яку створили для нас наші друзі і партнери з Англії.

  • виготовлені із застосуванням дуже інтенсивного рідкого підсолоджувача, який являє собою комбінацію нашого неймовірного Betа-Stim, NHDC, амінокислот, солей і цукрів
  • заряджені амінокомплексом останнього покоління Amino Trigger Complex, щоб стимулювати хеморецептори коропа. Він має досить низький рівень Ph (між 5.0 - 5.5pH) і містить суміш ефірних і не ефірних (L) амінокислот: Olfactory (почуття запаху риби під водою) і Gustatory (почуття смаку риб)
  • чудовий витік харчових сигналів, які триватимуть 24 години в теплій воді
  • прокатані вручну, щоб забезпечити абсолютну якість


У нас є підстави вважати, що з використанням наших Premium Pop-ups, ви отримаєте набагато більше клювань, особливо у важкі дні. Повірте нам на слово, закиньте їх прямо зараз!

Аромат: Element (елемент)

Колір: жовтий

Діаметр: 8 мм, 10 мм, 12 мм

Кількість: 65 шт, 55 шт, 45 шт


Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо