Главное меню
Корзина

Enzyme Yeast (pro-biotic)

Enzyme Yeast (pro-biotic)
Enzyme Yeast (pro-biotic)
  • Stock: Есть на складе
180.00 грн.

Доступные варианты

Enzyme Yeast (pro-biotic) - це зовсім інший рідкий екстракт з дріжджів в порівнянні зі звичайними рідкими дріжджами. Наш продукт являє собою поліпшену версію екстракту дріжджів, який діє як дуже потужний тригер годування і стимулятор апетиту, з високим вмістом вітаміну В. Поживний профіль цього рідкого екстракту з дріжджів був підвищений за рахунок обробки ферментів, в результаті чого ми отримали кращу засвоюваність, розчинність білка і доступність амінокислот. Це один з головних інгредієнтів бойлів від Spotted Fin The Catalyst.

Enzyme Yeast (pro-biotic) - відмінно використовувати з будь-яким видом приманки: бойл, частинки, гранули, спод мікси, стік мікси і донна прикормка. Екстракт з рідких дріжджів стимулюватиме процес бродіння, таким чином вивільняючи всі види атрактів, які будуть вільно поширюватися в товщі води. Це воістину дивовижний інгредієнт, він має глибокий солодкий дріжджовий аромат - неймовірний аттрактант для коропа.

У цьому рідкому екстракті з дріжджів можна замочувати вашу насадку (бойл, насадковий пелетс). Також ви можете зробити свій власний, унікальний діп в поєднанні з іншими рідинами, наприклад, з чистим бетаїном, гліцерином, рідким екстрактом кріля або додати сухі амінокислоти.


Характер продукту: дуже густа рідина (за аналогією з кетчупом), темно-коричневого майже чорного кольору, має сильний характерний аромат м'яса, 100% розчинна у воді, не розчиняє пва.

Рекомендації щодо дозування:

Використовуйте близько 20 мл / кг. Більш високий рівень дозування надзвичайно ефективний в холодній воді під 13 ° C.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо