Главное меню
Корзина

CC Moore Feedstim XP Liquid

CC Moore Feedstim XP Liquid
Нет в наличии
CC Moore Feedstim XP Liquid
  • Stock: Нет в наличии
479.00 грн.

Доступные варианты

CCMoore (ССМур) стимулятор апетиту Feedstim XP

Ця чудова рідина справила величезний переполох у всій Європі після свого виходу в продаж. Стимулятор апетиту Feedstim XP, відповідний для використання з будь-якими видами підгодовувань і насадок від бойлів до сипучки, був неймовірно ефективний у любителів лову різної риби, тому ми (і багато інших) вважаємо, що це найкращий рідкий стимулятор апетиту.


Дана рідина стимулює хеморецептори риби, змушуючи її годуватися -визначення харчові компоненти та підсилювачі апетиту багато в чому також діють на людину і інших тварин. Натуральні підсилювачі були з'єднані з групою незамінних амінокислот, що майже повністю гарантує забезпечення риби поживними речовинами і відсутніми амінокислотами, в яких вона потребує і з великими труднощами може знайти в своєму природному середовищі існування. Особливо це стосується тих пір року, коли у водоймі залишається мало натуральної їжі або вона зовсім відсутня. Подібний двоякий підхід до атрактації означає, що риба буде годуватися насадками, до складу яких входить даний стимулятор,


        А) за рахунок стимуляції смаку через водорозчинні атрактанти або за рахунок асоціації смаку з приємним досвідом годування харчуванням з додаванням стимулятора Feedstim XP в минулому;

        Б) в результаті отримання необхідних поживних компонентів, які в даний час неможливо ніде знайти в природному середовищі існування.


Ми виявили, що дана рідина виявляється надзвичайно ефективною при роботі з поживними підгодовуваннями, проте даний стимулятор буде залучати рибу протягом тривалого періоду і при використанні метод-, стік- і спод-міксів, зерен, пелетса і сипучих підгодовувань. Даний стимулятор підходить для роботи з ПВА і регулярно залучав риб до насадки, що не пролежала у воді і п'яти хвилин.


Протягом тривалого періоду тестування і декількох років використання ми бачили, як багато рибалок домагалися видатних результатів з цим стимулятором в змагальній ловлі і в полюванні на багато мирних породи риб з самими різними насадками і їх формами презентації.


Буквально сотні рибалок (включаючи КОЖНОГО члена команди CCMoore), які стали свідками надзвичайно привабливою сили цього продукту, оцінюють даний стимулятор апетиту як життєво важливий компонент їх арсеналу харчування.


Якщо Ви як і раніше не скористалися даним продуктом, то Ви просто не уявляєте, що Ви втрачаєте ...

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо