Главное меню
Корзина

Feedstim XP Powder

Feedstim XP Powder
Feedstim XP Powder
  • Stock: Есть на складе
149.00 грн.

Доступные варианты

Увага! Це продукт є оригінальним продуктом від компанії CC Moore, який розфасований в нашу тару з повною згодою CC Moore.

Feedstim XP Powder - цей порошок є сумішшю гідролізованих овочевих білків та натуральних дріжджів, які об'єднані для того, щоб створювати потужний харчової сигнал, якому риба не в змозі чинити опір. Має солоний смак, дріжджовий аромат, який не пригнічує інших смакових добавок, добре розчиняється у воді, тому може використовуватися в будь-який приманці, для посилення її привабливості.

Чи використовуєте Ви пелетс, бойли, метод / стік-мікси, Feedstim XP допоможе істотно посилити привабливість Вашої приманки.

Рекомендації:
Використовуйте Feedstim XP як добавку до базового міксу: додавання в приманку підсилює будь-які природні або синтетичні аромати. Рекомендовані включення в базові мікси - 10-20 г / 1 кг, в насадкові бойли - 30-40 г / 1 кг. Будучи натуральним продуктом може додаватися до 50 г / кг.

Як добавку до частинок: додайте 20-30 г / 1 кг частинок при варінні, щоб надати їм відмітний натуральний смак, який стимулює рибу до годування.

Як добавку до пелетса: змочіть Ваш пелетс ліквідом за Вашим вибором і потім посипте порошком. Це дозволить порошку проникнути в глиб гранул, що істотно збільшує їх привабливість. Особливо ефективний з ліквід Feedstim XP, Minamino або Liquid Liver Extract.

Як добавку до стік / метод міксів: порошок стимулює рибу годуватися навіть при низьких температурах. Будучи повністю розчинним, він дозволив рибалкам, що спеціалізуються на матчевій ловлі, а також ловлі вусаня і ляща, значно поліпшити свої показники шляхом додавання невеликої кількості в пасти, а також стік / метод-мікси. Рекомендовані рівні включення - 20-30 г / 1 кг.

Як добавку в ПВА-мішечку: протягом 4-х місяців тестування декількома відомими рибалками, була обрана тактика лову, при якій добавка цього порошку в точку лову відбувалася в невеликому ПВА-мішечку. Це був дуже ефективний метод для залучення риби в точку лову до одиничної насадки або не великому закормочному колі.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо