Главное меню
Корзина

Green Betaine pellets (бетаїновий)

Green Betaine pellets (бетаїновий)
Green Betaine pellets (бетаїновий)
  • Stock: Есть на складе
249.00 грн.

Доступные варианты

Green Betaine - це пелетс для прісноводних риб сімейства коропових, особливо добре зарекомендував себе при ловлі коропа. В його основі містяться такі апетитні інгредієнти, як рибне борошно і риб'ячий жир, а також різні види зернових, привабливих для риб сімейства коропових. Green Betain cодержит бетаїн і спіруліну. Вважається, що зелений колір риби сприймають найкраще. І ні для кого не є секретом той факт, що більшість з найбільш вдалих приманок для коропа зелені!

Гранули на всі випадки життя

Пелетс Green Betaine ідеально підходить для будь-якого часу року. Як в теплій, так і в холодній воді риба легко може засвоювати корисні і збалансовані частки корму Green Betaine. Цей корм досить стійкий до впливу води і тривалий час не розпадається, як інші гранульовані корми. Таким чином, ці гранули не тільки дають негайний ефект, а й зберігають свою привабливість протягом тривалого періоду часу.

Хороша сполучуваність

Пелетс Green Betaine особливо добре поєднується з наживкою Krill Halibut Hook, Black Halibut Hook, Squid Halibut Hook, Robin Red Hook на волосині. Також він дає прекрасні результати при використанні з бойлами.

Порада: Гранули найменшого діаметра ідеально підходять для наповнення пва пакетів і пва стіків. Пелетс Green Betaine може бути використаний як самостійно, так і може додаватися в донну прикормку. Змішаний з донним підгодовуванням, він може бути поміщений в фідерну годівницю для більшої привабливості. Інший варіант - це наживити цю приманку на гачок за допомогою спеціальної гумки для кріплення наживки.

Вміст олії 18%, вміст білка 47%

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо