Главное меню
Корзина

Halibut Big Mix (14мм-20мм)

Halibut Big Mix (14мм-20мм)
Halibut Big Mix (14мм-20мм)
Halibut Big Mix (14мм-20мм)
Halibut Big Mix (14мм-20мм)
Halibut Big Mix (14мм-20мм)
  • Stock: Есть на складе
399.00 грн.

Доступные варианты

Halibut Big Mix - це суміш яка містить найбільші і свіжі гранули Halibut від 14мм до 20мм за доступною ціною.


Пелетс HALIBUT - це привабливі гранули практично чорного кольору. Цей продукт містить інгредієнти найвищої якості, такі як борошно з морської риби, рафінований риб'ячий жир і продукти крові. Унікальне поєднання цих інгредієнтів робить корм особливо привабливим для прісноводних риб.


Унікальний запах і смак - рибакам вже давно відома особлива сила привабливості кормів з додаванням продуктів крові. Ці спеціальні гранули мають високу водостійкість і особливо тривалий ефект, завдяки вмісту розчинних рибних і кров'яних протеїнів, які починають повільно виділятися з корми при його попаданні в воду.


Використовуючи гранули HALIBUT ви отримуєте унікальний моментальний ефект від прикормки в місці вашої лову. На ринку існує лише кілька продуктів зі схожим запахом і смаком. Спробуйте, і відкрийте для себе якість цього корму. Гранули HALIBUT відмінно поєднуються з наживками Krill Halibut Hook, Black Halibut Hook, Squid Halibut Hook, Robin Red Hook. Більш того, Ви можете використовувати їх з різними рідкими добавками, наприклад, Salmon Oil, Oyster Extract, Hemp Oil для створення Вашого унікального продукту.


Вміст олії 15%, вміст білка 34%

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо