Главное меню
Корзина

High Protein pellets (протеїн)

High Protein pellets (протеїн)
High Protein pellets (протеїн)
  • Stock: Есть на складе
129.00 грн.

Доступные варианты

High Protein pellets - це високоякісні гранули з підвищеним вмістом протеїну, які дуже добре засвоюються коропом. Використовуючи гранули High Protein ви отримуєте унікальний моментальний ефект від прикормки в місці вашої лову. Після кількох випробувань європейськими іхтіологами було виявлено, що за пробуючи цей пелетс короп починає повертатися в зону з кормом знову і знову. Це обумовлено тим, що короп моментально починає розуміти наскільки швидко можна отримати достатню кількість протеїну і вітамінів при мінімальних зусиллях.


Гранули High Protein містять рибну муку, риб'ячий жир, величезна кількість вітамінів, а також високий рівень білка для нормального росту коропа. Цей пелетс дуже добре вбирає рідкі екстракти і масла, особливо добре поєднується з Salmon Oil (лососевим маслом) і Hemp Oil (конопляним маслом).


Vitamin A (IE / kg) 12.500

Vitamin D (IE / kg) 2.500

Vitamin E (mg / kg) 230

Vitamin C (mg / kg) 175


Через досить невисокий вміст жиру (за рівнем жиру ці гранули знаходяться між All Season pellets і Halibut pellets, їх успішно можна застосовувати в будь-який час року (весна, літо, осінь).


Ми вважаємо, що це найкращі всі сезонні рибальські гранули на ринку по співвідношенню ціна / якість.


Вміст олії 10%, вміст білка 40%.

Час повного розчинення у воді: 20° - 02:00 год.

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо