Главное меню
Корзина

Krill pellets (кріль)

Krill pellets (кріль)
Krill pellets (кріль)
  • Stock: Есть на складе
189.00 грн.

Доступные варианты

Krill pellets - відмінне доповнення до кормів лінійки Halibut pellets (палтус). Цей продукт містить інгредієнти найвищої якості, такі як борошно криля і рафінований риб'ячий жир. Унікальне поєднання цих інгредієнтів робить корм особливо привабливим для прісноводних риб.

Унікальний запах і смак

Ці спеціальні гранули мають високу водостійкість і особливо тривалий ефект, завдяки вмісту розчинних рибних протеїнів, які починають повільно виділятися з корми при його попаданні в воду. Використовуючи гранули Krill ви отримуєте унікальний моментальний ефект від прикормки в місці вашої лову. На ринку існує лише кілька продуктів зі схожою запахом і смаком. Спробуйте, і відкрийте для себе прекрасні властивості цього корму. Krill pellets відмінно поєднується з наживкою Krill Halibut Hook. Більш того, Ви можете використовувати його з різними смаковими добавками для створення Вашого унікального продукту.


Порада: ці гранули можна використовувати протягом усього року. А гранули найменшого діаметру ідеально підходять для наповнення пва пакетів і пва стіків.

Вміст олії 13%, вміст білка 30%

Час повного розчинення у воді при 20 °С :

(2 мм) - 1:30 год.

(4.5 мм) - 2:00 год.

(6 мм) - 2:40 год.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо