Главное меню
Корзина

Liver Extract (Hydrolysate)

Liver Extract (Hydrolysate)
Liver Extract (Hydrolysate)
Liver Extract (Hydrolysate)
Liver Extract (Hydrolysate)
Liver Extract (Hydrolysate)
  • Stock: Есть на складе
180.00 грн.

Доступные варианты

Liver Extract (Hydrolysate) - використовується в харчовій промисловості для домашніх тварин (котів та собак) як підсилювач смаку. На думку Howard E. Loeb - біолога зі Сполучених Штатів, він відмінно підходить в якості карпового аттрактанта. Екстракт з печінки дає хороший смак і аромат практично будь-якій приманці, а також збуджує апетит. Наша світло-коричнева густа рідина багата на вітамін B-12 і повна вільних амінокислот. Особливо добре поєднується з бойлами на основі рибного борошна.

Ця чудова рідина, може бути додана до всіх видів приманки: бойлів, стік міксів, зернових, пелетса, спод міксів, метод міксів. Так як ця рідина повністю розчиняється у воді, вона буде створювати водорозчинну хмару над приманкою, і таким чином звільняючи всі амінокислоти, які будуть вільно розсіюватися і відправляти привабливі харчові сигнали для коропа.

Характер продукту: досить густа рідина, світло-коричневого кольору, має сильний характерний аромат гусячої печінки, 100% розчинна у воді, не розчиняє пва.

Рекомендації щодо дозування:

Використовуйте від 20-50 мл / кг. Так як це чистий, нерозбавлений, натуральний продукт, немає обмежень на його використання.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо