Главное меню
Корзина

Micro pellets (мікро-гранули)

Micro pellets (мікро-гранули)
Micro pellets (мікро-гранули)
  • Stock: Есть на складе
139.00 грн.

Доступные варианты

Micro pellets - це мікро-гранули, що складаються з смачних і поживних компонентів, призначених для всіх видів риб, а особливо для коропа. Ці гранули засновані на дуже апетитних інгредієнтах, таких як рибне борошно і риб'ячий жир, а також кількох злаках, таких як, наприклад, кукурудза, кожен з яких привабливий для риб сімейства коропових. Цей корм містить навіть імуностимулятор, щоб підтримувати рибу в чудовому стані.


Тривала дія.

Природний раціон коропа складається в більшості випадків з невеликих шматочків їжі, і риба часто абсолютно захоплена їх поїданням. Micro pelletsімеет розмір, який відповідає розміру природною придонному їжі риб, однак перевершує за своїми якостями навіть найкращі складові природного раціону. Риба в водоймі може бути зайнята тривалий час, займаючись поїданням цих мікро-гранул. Учасники рибальських змагань швидко взяли на озброєння мікро-гранули, так як саме для них важлива здатність приманки утримувати рибу на заданій ділянці водойми протягом усього часу змагань.


Порада: Micro pellets може бути доданий до донного підгодовування. Змішаний з підгодовуванням, він може бути також покладено в фідерну або методну годівницю для збільшення привабливості. Інший варіант це потроху, але часто підгодовувати рибу виключно цим кормом в місцях годування невеликих косяків, щоб викликати звикання та мати можливість утримати рибу в необхідному місці водойми. У тих місцях водойми, де может бути використано тільки невелика колькість корму, Micro pellets вигідно виділяється вмістом великої кількості частинок на одиницю ваги.


Вміст жиру 10%, вміст білка 40%.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо