Главное меню
Корзина

Minamino (original)

Minamino (original)
Нет в наличии
Minamino (original)
  • Stock: Нет в наличии
199.00 грн.

Доступные варианты

Minamino (original) - це дуже розчинна рідка суміш з екстрактів печінки та селезінки, приходить нам з Англії від однієї з найавторитетніших компаній. Вона містить більше 10 незамінних амінокислот, вітаміни B та безліч різних мінералів. Це одна з найбільш повних рідких харчових продуктів на ринку. Короп моментально реагує на запах приманки, який повністю пронизаний цією солодкою вишневою рідиною.


Minamino містить :

  • Amino acids (амінокислоти): Alanine, Arginine, Aspartic acid, Glutamic acid, Glycine, Histidine, Isoleucine, Leucine, Lysine, Methionine, Phenylalanine, Proline, Threonine, Tryptophan, Tyrosine, Valine.
  • Vitamins (вітаміни): Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Nicotinamide.
  • Minerals (мінерали): Green Ferric Ammonium Citrate, Manganese Sulphate, Copper Sulphate
  • Extracts (екстракти): Soluble Liver Extract (розчинний екстракт печінки), Soluble Spleen Extract (розчинний екстракт селезінки), Soluble Gastric Mucosa Extract (розчинний екстракт слизової оболонки шлунка)


Характер продукту: коричнева рідина, яка легко диспергується у воді, тонкий малиновий аромат і смак, 100% водорозчинна, pva-friendly, pH близько 4,0 


Рекомендації з дозування: використовуйте в якості діпа або добавки в стік мікс. Для просочення або приготування бойлів 15-25мл / кг.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо