Главное меню
Корзина

Mini Ultramix pellets 1,5мм-2мм (500 г)

Mini Ultramix pellets 1,5мм-2мм (500 г)
Mini Ultramix pellets 1,5мм-2мм (500 г)
  • Наявність: В наявності
  • Артикул: MUMP0,5
150.00 грн.
Вага
500 г
1 кг
Характеристики
Вага 500 г

Mini Ultramix Pellets - це суміш з міні гранул, починаючи від 1,5мм до 2мм. Наша суміш є кращим рішенням для заповнень пва стіків або пакетів і може бути використана круглий рік.

Mini Ultramix Pellets містить:

  • Premium Micro pellets - 1,5мм
  • Premium Feed pellets - 2 мм
  • Halibut pellets - 2 мм
  • Krill pellets - 2 мм
  • Green Betaine pellets - 2 мм

Використання п'яти ретельно відібраних гранул, які пропонують різні часи розпаду і смакові профілі, забезпечують миттєвий сигнал для коропа.

Mini Ultramix Pellets - робиться зі свіжих гранул під індивідуальне замовлення, кожна партія змішується і відразу відправляється до вас поштою.

Mini Ultramix Pellets - може бути використана в усіх водах і в будь-яких умовах. Так як це універсальні міні гранули, ця суміш має дуже багато варіантів використання. Одним з найбільш популярних застосувань нашої суміші, це використовувати її при лові на фідер або метод. Спробуйте додати їх в будь-який сухий метод мікс, налити води з водойми і зліпити кулі. Міні гранули почнуть повільно випадати з вашої кулі під водою і тим самим постійно залучати коропа. Також ви можете підгодовувати цими гранулами вашу точку за допомогою ракети, створюючи великий килим під водою з дрібного пелетса.

Mini Ultramix Pellets - містить 5 різних видів гранул, які будуть залучати більше риби в вашу точку лову, так як не вся риба їсть один і той же тип гранул. Це дасть вам величезну перевагу перед рибалками, більшість з яких використовують один тип гранул.

Порада: ця суміш ідеально підходить для заповнень пва стіків або пакетів, додайте 20-30мл на 1кг суміші Salmon Oil (лососеве масло) або Hemp Oil (конопляну олію). Поки Ваш стік досягне дна, в товщі води залишиться сильний харчової сигнал, який змусить рибу опуститься на дно і годуватися.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре