Главное меню
Корзина

Monster Megamix pellets (14мм-28мм)

Monster Megamix pellets (14мм-28мм)
Monster Megamix pellets (14мм-28мм)
  • Stock: Есть на складе
169.00 грн.

Доступные варианты

Monster Megamix pellets - це суміш яка містить найбільші і високо атрактивні гранули від 14мм до 28мм.

Monster Megamix pellets містить:

  • Halibut pellets - 14мм і 20мм
  • Krill Halibut pellets - 14мм і 20мм
  • Black Halibut pellets - 14мм і 20мм
  • Amino Gigant - 28мм

Monster Megamix pellets - робиться зі свіжих гранул під індивідуальне замовлення, кожна партія змішується і відразу відправляється до вас поштою.

У цьому міксі зібрані найпривабливіші гранули, які містять рафінований риб'ячий жир, крилеве борошно, бетаїн і суху кров. При змішування разом, суміш являє собою продукт, який розчиняється з різною швидкістю, віддає потужні атрактанти і стимулятори апетиту в воду, тим самим постійно привертаючи рибу в цю область. Дуже добре підходить при годуванні ракетою, рогаткою, корабликом або рукою з човна.

Monster Megamix pellet - найкраще підходить для рибалок які полюють за трофейними коропами. Незважаючи на дуже високий вміст жирів і протеїнів, він прекрасно збалансований і дуже добре засвоюється карпом. Ця суміш містить найкращі гранули, які доступні на ринку і відмінно підходять для звичайної риболовлі або змагань.

Як ви напевно помітили на нашій фотографії, більшість гранул мають отвір, і ви легко можете одягнути цей пелетс на волосся, вибравши потрібний діаметр і смак гранул. Якщо ви зібралися на трофейну рибалку, цей мікс буде вам просто необхідний.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо