Главное меню
Корзина

Підсолоджувачі

Brand: Crazy Carp
Intense Sweetener - це термостійкий підсолоджувач в 400 разів сильніше ніж цукор. Цей рідкий підсолоджувач досить концентрований, що робить його економічно ефективним варіантом для додавання до будь-якої базової суміші. Його смак просто фантастичний і результати з ним чудові. Дуже доб..
150.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Liquid NHDC Sweetner - з великим ефектом посилить смакові якості абсолютно будь-якої приманки протягом цілого року.Характер продукту: водорозчинний, стабільний при високій температурі, прозора рідина з рожевим відтінком, розчиняє пва, не має гіркого присмаку.Дозування на кг сухої базової суміші: для..
250.00 грн.
Brand: Spotted Fin
Super Sweet Booster Spray був виготовлений не тільки для того, щоб дати розкішне солодке покриття для всього, до чого він застосовується, але і використовувати кілька коропових атрактантів в потрібних кількостях і зробити ваші принади відмінними.Без включення будь-яких ароматизаторів, ми гарантуємо,..
240.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Ultra Sweetener - це дуже сильний інтенсивний підсолоджувач. Використовується в якості підсолоджувача при виготовлення бойлів, що значно підвищує смакові якості вашої приманки. Цей підсолоджувач не має гіркий присмак.Характер продукту: білий колір, мікро кристали без запаху, легко розчинний у воді, ..
149.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Talin Liquid - це дуже сильний протеїновий підсолоджувач. Ця рідина містить Тауматин, інгредієнт який в 2000-3000 разів солодше сахара. Talin Liquid - збережеться в вашій приманці на дуже довгий час без гіркого смаку. Білок тауматин добре розчинний у воді, стабільний при нагріванні, а також в кіслом..
250.00 грн.
CC Moore Aquasweet CC Moore Aquasweet
Нет в наличии
Brand: CC Moore
CC Moore Aquasweet (підсолоджувач)CC Moore Aquasweet - це чудовий новий підсолоджувач, стійкий до високих температур, був розроблений нашими фахівцями з харчування і замінює наш попередній ароматизатор «Талін» - легендарний товар, який ми випускали протягом багатьох років. Цей підсолоджувач містить ..
299.00 грн.
Thaumatin Liquids (full strength)
Нет в наличии
Зверніть увагу: це дуже концентровані рідини з повною потужністю. Однієї пляшки (100 мл) достатньо для приготування 20 кг сухих зернових, а це приблизно 30 кг готових зернових! Також ідеально підходить для Zig Rig, власних діпів і базових сумішей для бойлів.Thaumatin-B (original) - один з наших найб..
599.00 грн.
Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)