Главное меню
Корзина

Бойли кормові (варені)

Devil Squid: Intense Shelf Life (варені)
Новинка Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Бойли серії Intense Shelf Life (варені), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадкові бойли Devil Squid: Hookbaits.Бойли Devil Squid: Intense Shelf Life (варені) містять рибну муку (Данія), пташиний..
199.00 грн.
Smoked Salmon: Intense Shelf Life (варені) Smoked Salmon: Intense Shelf Life (варені)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Бойли серії Intense Shelf Life (варені), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадкові бойли Smoked Salmon: Hookbaits.Бойли Smoked Salmon: Intense Shelf Life (варені) містять рибну муку (Данія), пташ..
199.00 грн.
The Catalyst  (каталізатор) The Catalyst  (каталізатор)
Нет в наличии
Brand: Spotted Fin
The Catalyst (каталізатор) - це абсолютно нова активна приманка на ринку, побудована з нових ідей, з використанням кращого молочного і конопляного протеїну. Містить величезну кількість вітамінів, мінералів, а також ферментовані дріжджі Enzyme Yeast (pro-biotic), які допомагають рибі легко перетравлю..
499.00 грн.
​Robin Red® & Garlic: Intense Shelf Life (варені) ​Robin Red® & Garlic: Intense Shelf Life (варені)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Бойли серії Intense Shelf Life (варені), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадкові бойли Robin Red® & Garlic: Hookbaits (насадок)Бойли Robin Red® & Garlic: Intense Shelf Life (варені) міс..
199.00 грн.
Black Currant: Intense Shelf Life (варені)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Бойли серії Intense Shelf Life (варені), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадкові бойли Black Currant: Hookbaits (насадкові)Бойли Black Currant: Intense Shelf Life (варені) містять муку тигровог..
199.00 грн.
Brand: Spotted Fin
Sweetcorn (солодка кукурудза) - одна з кращих наживок для коропа всіх часів, тому ми хотіли використовувати її дивовижну привабливу силу і застосувати її в різних бойлах. Базова суміш наповнена кукурудзою і меленим арахісом, а потім доданий CSL, змішаним з екстрактом тигрового горіха і солодкими спе..
499.00 грн.
Smokey Jack: Boilies Smokey Jack: Boilies
Нет в наличии
Brand: Spotted Fin
Smokey Jack від Spotted Fіn - бойл на основі рибного борошна, а також борошна смугастого тунця та ексклюзивної суміші індійських спецій. Також було додано інноваційний натуральний копчений аромат, ніколи раніше не використовувалися в промисловості.Smokey Jack мають гарний червоно-коричневий колір і ..
499.00 грн.
Smokey Jack: Boilies - 5кг Smokey Jack: Boilies - 5кг
Нет в наличии
Brand: Spotted Fin
Smokey Jack від Spotted Fіn - бойл на основі рибного борошна, а також борошна смугастого тунця та ексклюзивної суміші індійських спецій. Також було додано інноваційний натуральний копчений аромат, ніколи раніше не використовувалися в промисловості.Smokey Jack мають гарний червоно-коричневий кол..
1700.00 грн.
The Nutz: Intense Shelf Life (варені)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Бойли серії Intense Shelf Life (варені), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадкові бойли The Nutz: Hookbaits (насадок)Бойл The Nutz: Intense Shelf Life (варені) містять муку з тигрового горіха, п..
199.00 грн.
Brand: Pallatrax
Приманка з неймовірною історією та незаперечною уловистістю, розробленою і поліпшеною за останні сорок років, Crave - це індивідуальна суміш сливи, журавлини та краба в поєднанні з рибними маслами, екстрактом зеленої губної мідії і Robin Red (Haith's) . Мікс з цих ароматизаторів і добавок, лягає в в..
280.00 грн.
Brand: Pallatrax
Для багатьох наших рибалок карпятників - це одна з тих принад, яка завжди повинна бути під рукою, будь то рибалка в цій країні або за кордоном.Ця неймовірно успішна приманка, з перевіреним досвідом, являє собою суміш ароматів Tigernut (тигрового горіха) і Peanut (арахісу) в поєднанні з ефірним масло..
280.00 грн.
Brand: Pallatrax
Meat Beast - це м'ясо м'ясного рожевого кольору, виняткове поєднання пряної ковбаси, свинини, краба, часнику, чорного перцю і ефірних масел. Мікс з цих ароматизаторів і добавок, лягає в власну унікальну і дуже успішну базову суміш, створюючи відмінну приманку, спеціально призначену для коропа. Наш б..
280.00 грн.
Показано с 1 по 12 из 12 (всего 1 страниц)