Главное меню
Корзина

Бойли замочені (Glugged)

Бойли замочені (Glugged)
Brand: Crazy Carp
Acid Tangerine Glugged (кислий мандарин) зроблені з використанням якісних інгредієнтів, які були посилені процесом замочування в аміно діпі, прямо до її центру, що збільшує і подовжує витік аромату.Наші замочені насадки, є відмінною альтернативою традиційним плаваючим бойлам з високим рівнем привабл..
128.00 грн. 160.00 грн.
Acid Tangerine Pop-ups (кислий мандарин) Acid Tangerine Pop-ups (кислий мандарин)
Новинка -20 %
Brand: Crazy Carp
Acid Tangerine Pop-ups - кислий мандарин новий фаворит на ринку, його по праву можна вважати одним з найбільш модних трендів сучасних коропових насадок. Інтенсивний цитрусовий аромат, допоможе вам на мулистому дні, де потрібно пробити запах смердючого мулу або трави. Повірьте, де б ви його не викори..
120.00 грн. 150.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Natural Krill Glugged (натуральний кріль) зроблені з використанням якісних інгредієнтів, які були посилені процесом замочування в аміно діпі, прямо до її центру, що збільшує і подовжує витік аромату.Наші замочені насадки, є відмінною альтернативою традиційним плаваючим бойлам з високим рівнем приваб..
128.00 грн. 160.00 грн.
Natural Krill Pop-ups (кріль) Natural Krill Pop-ups (кріль)
Новинка -20 %
Brand: Crazy Carp
Natural Krill Pop-ups - ми не могли не включити криль в нашу лінійку поп-апів, так як кількість спійманої риби на бойл з цим ароматом говорить сама за себе. Найчастіше, ця насадка розбирає озеро самостійно!Порада: для презентації гачка на жалі, ми пропонуємо вам комбінацію - Natural Krill Pop-ups 8m..
120.00 грн. 150.00 грн.
Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)