Главное меню
Корзина

Інгредієнти для виготовлення бойлів

Belachan Block Belachan Block
Новинка
Brand: Crazy Carp
Цей продукт виготовляється в Азії і проводиться з ферментованої креветки. Belachan ще багато років тому довів свою ефективність в ловлі коропа. Він володіє солоним смаком і неймовірно сильним характерним запахом, який діє на коропа як наркотик.Belachan Block - можна використовувати з усіма видами пр..
239.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Журавлина є одним з найсильніших ароматів які ми маємо. Вона дає прекрасний фруктовий запах приманок які використовуються окремо або в комбінації (особливо добре поєднується з ароматами Squid або Crayfish (рак).Cranberry (журавлина) - є чудовою відправною точкою в якості базового аромату, який легко..
249.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Коли риба прибуває на завод, вона спочатку готується в парових контейнерах з уприскуванням пара, дуже нагадує запах юшки. Риб'ячий жир який осідає на поверхні зливається, після чого рибу сушать при більш низькій температурі ніж зазвичай (70 ° С), стандартна борошно (до 120 ° С). Отже багато з термоч..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Red Krill (криль) - справжня бомба серед ароматизаторів. Всі ми прекрасно знаємо, яким прекрасним ароматом володіє наш пелетс Krill Halibut Hook, якщо ви безуспішно намагалися створити бойл з таким же запахом і смаком, варто спробувати Red Krill, що б приготувати ідеальну принаду для коропа.Дозуванн..
249.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Чудовий горіховий аромат, який відмінно працює в будь-який час року. Для більшості приманок достатньо 5 мл на кг, це дасть вашим бойлам солодкий, кремово-горіховий смак.Дозування: 5-10 мл на 1 кг базової сумішіКраїна виробник: Голландія..
199.00 грн.
Antarctic Krill Meal
Новинка
Brand: Crazy Carp
Кріль є одним з найпривабливіших атрактантів в короповій ловлі, оранжевого кольору, з сильним ракоподібних ароматом. Цей вид борошна вже багато років використовується для приготування протеїнових бойлів. Запах борошна криля, не можна порівняти зі звичайним рибним борошном. Після додавання цієї муки,..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Банановий аромат успішно використовується протягом багатьох років, щоб додати красивий тонкий запах до різних приманок і є відмінною добавкою для бойлів на основі молочних протеїнів або горіхових базових міксах. Спробуйте змішати його з ароматом Scopex. Іншими відмінними комбінаціями є банан та Crea..
199.00 грн.
Belachan (белачан)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Belachan - це ферментована рибна паста, яка використовується в індонезійській кулінарії і яка використовується протягом багатьох років в якості секретного зброї при ловлі риби. Він володіє відмінним смаком, який добре працює в базовій суміші для бойлів на основі рибного борошна або може використовув..
249.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Bergamot Essential Oil - масло бергамота, яке проводиться методом холодного віджиму з цитрусових фруктів.Характеризується бадьорим, медовим, оранжево-фруктовим ароматом з перченим тоном. Відмінно працює на протязі всього року з усіма базовими сумішами. Одна з найуспішніших комбінацій ароматизатора п..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Black Caviar & Cranberry - поєднання чорної ікри та журавлини дає фантастичний аромат. Дуже добре працює з базовими міксами на основі рибного борошна або пташиного корму. Цей ароматизатор є ключовим інгредієнтом легендарних бойлів Icelandic Red від Carp Company.Дозування: 3-8 мл на 1 кг базової ..
250.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Ми впевнено можемо сказати що це найкраща версія ароматизатора чорної смородини. Одночасно містить підсилювачі смаку, ароматизатори і атрактанти. Це ексклюзивна суміш робить його таким особливим і унікальним. Ви можете успішно використовувати чорну смородину з майже кожним видом базової суміші протя..
249.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Blood Fish - це абсолютно новий ароматизатор на ринку Європи. Він володіє незвичайним запахом риб'ячих нутрощів і крові (уявіть що ви чистите рибу). Абсолютно фантастичні результати були досягнуті з бойлами на рибному борошні. Якщо ви не боїтеся експериментів, цей аромат для Вас!Дозування: 5-10 мл н..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Этот аромат имеет характерный запах мотыля, карп воспринимает его как натуральный источник пищи. Это лучшая версия аромата мотыля, которую мы отбирали и тестировали, хорошо работает либо изолированно, либо вместе с Green Lipped Mussel или другими рыбными ароматами, но не бойтесь экспериментировать, ..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Якість цього смаку не має собі рівних. Він повинен бути присутнім в хорошій приманці, якщо ви реально хочете збільшити тягову силу вашої насадки. Спробуйте замочити в цьому ароматизаторі вашу пінку для зіг ріга, щоб зловити більше риби. У цьому ароматі присутня масляна кислота, яка, як ми знаємо, є ..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Blue Mussel Meal - це чиста мука з блакитної мідії, готується в Данії під строгим контролем і при низьких температурах так само, як і знаменита рибна мука LT94. Цей продукт зроблений з чистого м'яса мідій без раковин. Містить велику кількість білка (розчинний на 30%) і легко засвоюється коропом. Це ..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
BROCACEL® (Yeast cells powders)Це одна з найбільш цінних розповсюджених сухих дріжджів наявних сьогодні на ринку. BROCACEL® являється чистою висококонцентрованою дріжджовою культурою зробленою з Saccharomyces Cerevisiae. Під час процесу ферментації, клітини дріжджів виробляють багато метаболітов. Ці..
149.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Buchu Essential Oil - унікальне ефірне масло, характеризується м'ятно-камфорним ароматом і солодким запахом з нотками цитрусових, м'яти, чорної смородини.Дуже добре поєднується з ароматизатором Black Currant (чорна смородина) або Cranberry (журавлина). Секретная добавка серед багатьох відомих рибало..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Ніжно вершковий універсальний порошок, що містить приблизно 22% білка, одержуваного з виробництва знежиреного молока, є добрим джерелом ліпідів/жирів, тому слід враховувати при використанні інших продуктів з високим вмістом жирів разом із вашими кормами / приманками цей замінник сухого молока для те..
80.00 грн.
Насыщенный, гладкий сливочно-карамельный вкус, который очень хорошо сочетается с рецептами на основе птичьего корма и молочных белков. Карамельный крем, безусловно, очень хорошо сочетается с молочными протеинами, и эта комбинация объясняет, почему этот аромат оказался настолько разрушительным в соче..
349.00 грн.
Икра является одним из классических вкусов для карпа всех времен, но именно эта жидкость «Nature Identical» находится в своей собственной лиге! Она особенно хорошо подходит для приманок на основе рыбной муки, и когда мы использовали его в сочетании с нашими бойлами Black Snail, мы знали, что с самог..
349.00 грн.
Brand: CC Moore
CC Moore Liquid Bait Preservative - рідкий консервант, який зроблений з інгредієнтів, які використовуються в харчовій індустрії, і призначений для пригнічення росту найбільш поширених форм цвілі, яка може вражати стандартні продукти харчування.Зазвичай Liquid Bait Preservative застосовується на стад..
349.00 грн.
Brand: CC Moore
Ultra Esterberry Essence - интенсивный ароматизатор с фруктово-цветочным профилем, основанном на сложном эфире, не содержащий масел. Очень мощный высокоаттрактивный, но тонкий аромат, который можно использовать на самых низких уровнях включения.Отлично сочетается со всеми фруктовыми и кремовыми прод..
299.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Кокос - відмінний аромат, який можна додавати як в солодкі, так і в пряні приманки. Це дає прекрасне солодке і округле кокосове вістря з особливим успіхом для використання на цілорічних принадах, які характеризуються деякими з найбільших продаються приманок. Scopex і вершкові ароматизатори добре пра..
199.00 грн.
Cranberry (Essential baits) - самый лучший и самый привлекательный аромат клюквы, который мы когда-либо видели, и тот, который хорошо работает в рецептах с рыбной мукой или на основе птичьего корма. Он также отлично работает при низких температурах, и мы используем его в наших замороженных готовых б..
349.00 грн.
Показано с 1 по 24 из 157 (всего 7 страниц)