Главное меню
Корзина

Атрактанти та стимулятори

Атрактанти та стимулятори
Brand: Crazy Carp
Цей продукт виготовляється в Азії і проводиться з ферментованої креветки. Belachan ще багато років тому довів свою ефективність в ловлі коропа. Він володіє солоним смаком і неймовірно сильним характерним запахом, який діє на коропа як наркотик.Belachan Block - можна використовувати з усіма видами пр..
159.00 грн.
Green Lipped Mussel (GLM) - Full Fat Concentrate
Новинка
Brand: Crazy Carp
Ми вважаємо що для приготування власної приманки, потрібно використовувати тільки найякісніші інгредієнти, тому ми вибрали саме цей GLM, а не звичайну знежирену його версію. Всі цінні масла зберігаються в цьому екстракті. Наш концентрований GLM не є найдешевшим, який ми б могли знайти, але безумовно..
199.00 грн.
Squid Liver Meal (Full Concentrate)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Squid Liver Meal (Full Concentrate) проводиться зі свіжої печінки японського кальмара. Він дуже легко засвоюється коропом, збагачує бойл білком і амінокислотами. Цей інгредієнт значно покращують зростання риби і допомагає розвинути сильну імунну систему у молодих риб. Squid Liver (Full Concentrate) ..
99.00 грн.
Ultra Stim (DMPT)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Ultra Stim (DMPT) - це ультра стимулятор останнього покоління. Після кількох досліджень в лабораторіях і польових випробуваннях, було встановлено, що це кращий атрактант, який коли-небудь тестували. Він не тільки покращує споживання корму, але також діє як водорозчинний гормон росту.Після декількох ..
250.00 грн.
Belachan Powder (порошок белачана)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Belachan Powder - порошок на основі певного типу ферментованої пасти креветки Белачан. Це солона, сильно пахнуща приправа, яка використовується, щоб створити глибокий специфічний аромат в малазійських стравах, і коропи фактично захоплюються цим! Це - винятковий аттрактор! Протягом довгих років багат..
149.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Напевно це найвідоміший атрактант і тригер який існує в даний час. Це самий найчистіший бетаїн який є сьогодні на ринку, більше 98% чистого рафінованого бетаїна. Він широко використовується при виготовленні бойлів, а також в рибній галузі сільського господарства, щоб збільшити споживання корму в ком..
99.00 грн.
BROCACEL® (Yeast cells powders) BROCACEL® (Yeast cells powders)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
BROCACEL® (Yeast cells powders)Це одна з найбільш цінних розповсюджених сухих дріжджів наявних сьогодні на ринку. BROCACEL® являється чистою висококонцентрованою дріжджовою культурою зробленою з Saccharomyces Cerevisiae. Під час процесу ферментації, клітини дріжджів виробляють багато метаболітов. Ці..
150.00 грн.
C.S.L. Powder (100% pure)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
C.S.L. Powder (100% pure) - 100% чистий і нерозбавлений продукт. Це висушений розпиленням кукурудзяний порошок, отриманий шляхом замочування кукурудзи. Принади, які містять CSL Powder зазвичай мають набагато більш високу швидкість піймання коропа, так як цей продукт містить величезну кількість мінер..
80.00 грн.
CC Moore Amino Acid Mix (амино комплекс)
В наличии
Brand: CC Moore
CC Moore Amino Acid Mix (амино комплекс) - эта выдающаяся смесь из аминокислот с высоким содержанием белка была выпущена специально в качестве для добавления концентрированного источника свободных аминокислот, в карповые приманки. Этот 100% водорастворимый порошок обеспечивает рецепторы рыб надежным..
239.00 грн.
CC Moore Belachan Block CC Moore Belachan Block
Нет в наличии
Brand: CC Moore
В течение долгих лет многие опытные рыболовы используют в качестве приманки белачан – пасту на основе ферментированной креветки, добиваясь выдающихся результатов. Эта паста, обладающая соленым вкусом и сильным характерным запахом, широко применяется в виде приправы для блюд малазийской кухни, а карп..
169.00 грн.
CC Moore Insect Protein Meal (белок из насекомых)
В наличии
Brand: CC Moore
CC Moore Insect Protein MealВсе продукты в линейке приманок CC Moore производятся под пристальным контролем качества и подчиняются строгим нормативным требованиям, которые способствуют более высоким уровням свежести, консистенции, ценности кормаХарактеристики:- темно-серая/черная тонкая гранулирован..
199.00 грн.
CC Moore Vitamins + Betaine Premix CC Moore Vitamins + Betaine Premix
В наличии
Brand: CC Moore
CC Moore Vitamins + Betaine PremixЭта превосходная новая «термостойкая» добавка, специально разработана для добавления в бойлы, чтобы обеспечить рыбу ценными витаминами и другими ключевыми питательными веществами. Просто добавив небольшое количество к вашей изготовленной приманке, вы можете гар..
239.00 грн.
Feedstim XP Powder
В наличии
Brand: Crazy Carp
Увага! Це продукт є оригінальним продуктом від компанії CC Moore, який розфасований в нашу тару з повною згодою CC Moore.Feedstim XP Powder - цей порошок є сумішшю гідролізованих овочевих білків та натуральних дріжджів, які об'єднані для того, щоб створювати потужний харчової сигнал, якому риба не в..
149.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Дуже сильний чистий порошкоподібний аромат, має потужний рибний запах, який триває дуже довго і має сильну привабливість для риби. Він збільшує смакові якості приманки і ефективно збільшує споживання їжі, сприяє засвоюваності і поглинанню поживних речовин.На відміну від рідких ароматизаторів, запах ..
180.00 грн.
Green Lipped Mussel (No fat)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Green Lipped Mussel (GLM) - чистий і виготовлений з висушених розпиленням мідій, вирощених в незайманих прибережних водах Нової Зеландії. Ці мідії вирощені і оброблені при дотриманні суворих умов для забезпечення чистоти.GLM складається з складних білків, складних вуглеводів, мінералів, довго-ланцюж..
99.00 грн.
Keramine HD
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Keramine HD - достатньо новий стимулятор апетиту в короповій індустрії. Він вважається ключовим компонентом однією з найбільш продаваних приманок в Великобританії. Це м'ясний порошок з високим вмістом вільних амінокислот. У ньому більше 70% протеїну, добре розчинний у воді, відмінно поєднується з м'..
99.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Liver Extract Powder - чудовий атрактант і стимулятор апетиту, один з найбільш відомих добавок для виготовлення бойлів. Це один з кращих смакових добавок для коропа і сома.Liver Extract Powder - містить значну кількість амінокислот, солей, ферментів, азоту і т.д. Цей сухий екстракт особливо баг..
99.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Повертаючись назад в 80/90-і, коли Milk B + був дуже добре відомий за його руйнівний вплив на приманку.Цей Milk B + має дуже сильний чистий порошкоподібний аромат. Він покращує смак приманки, збільшує споживання їжі і сприяє засвоєнню поживних речовин в приманці. Має дуже сильний і солодкий аромат, ..
180.00 грн.
Brand: Crazy Carp
MSG (глутамат натрію) - проводиться з ферментованих морських водоростей, добре відомий як харчовий тригер і підсилювач смаку, також як і сіль. Він покращує смак корму і амінокислот, має пікантний аспект. Він складається в основному з амінокислотного глутамату, аніон кислоти - ключового компонента бі..
45.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Чистий порошковий екстракт з лосося, є потужним короповим атрактантом в поєднанні з бойлами, стік міксами або діпамі, що дає приголомшливий відгук коропа на корм.Зроблено з найсвіжішої і багатої білками плоті лосося. Ця дивовижна і повністю розчинна добавка має дуже унікальний амінокислотний профіль..
99.00 грн.
Spice Blend
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Ні для кого не секрет, що спеції, які використовують в сучасних принадах, надзвичайно ефективні протягом всього року. Spice Blend - це багаторічний досвід роботи над розумінням того, як і чому певні спеції настільки ефективні як в аквакультурі, так і в рибальських принадах, а певні компоненти біоакт..
150.00 грн.
Squid Extract (Squid Addarome)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Squid Extract - відповідальний за величезну кількість спійманих коропів по всьому світі. Він був розроблений для аквакультури з єдиною метою, примусити коропа до тривалого годування. Цей стимулятор має дуже сильний запах кальмара, який багатий органічними кислотами. Ми забезпечуємо прямі постав..
180.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Дуже сильний чистий порошкоподібний аромат, має потужний аромат кальмара, який триває дуже довго і має сильну привабливість для риби. Він збільшує смакові якості приманки і ефективно збільшує споживання їжі, сприяє засвоюваності і поглинання поживних речовин. Цей порошок з різким запахом, має білков..
180.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Super Garlic Powder - має дуже сильний проникаючий та натуральний аромат часнику, який можна використовувати протягом усього року. Додавання цього концентрату часнику стимулює рибу до годування і збільшує апетит. Так як він є потужним антиоксидантом, він не тільки надає чудовий смак і аромат наживок..
150.00 грн.
Показано с 1 по 24 из 25 (всего 2 страниц)