Главное меню
Корзина

Рибна мука

Рибна мука
Brand: Crazy Carp
Коли риба прибуває на завод, вона спочатку готується в парових контейнерах з уприскуванням пара, дуже нагадує запах юшки. Риб'ячий жир який осідає на поверхні зливається, після чого рибу сушать при більш низькій температурі ніж зазвичай (70 ° С), стандартна борошно (до 120 ° С). Отже багато з термоч..
110.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Кріль є одним з найпривабливіших атрактантів в короповій ловлі, оранжевого кольору, з сильним ракоподібних ароматом. Цей вид борошна вже багато років використовується для приготування протеїнових бойлів. Запах борошна криля, не можна порівняти зі звичайним рибним борошном. Після додавання цієї муки,..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Blue Mussel Meal - це чиста мука з блакитної мідії, готується в Данії під строгим контролем і при низьких температурах так само, як і знаменита рибна мука LT94. Цей продукт зроблений з чистого м'яса мідій без раковин. Містить велику кількість білка (розчинний на 30%) і легко засвоюється коропом. Це ..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Fishmeal Tuna - це преміум якості рибне борошно, яка є чудовим доповненням до будь-якої базової суміші. Якщо ви хочете нанести по справжньому рибний удар по вашим бойлам, додайте її до 50% в вашу базову суміш. Також може бути використана в якості добавки до донної підгодовування або стік міксу.Харак..
100.00 грн.
Langostino Meal Langostino Meal
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Langostino - це морські ракоподібні сімейства креветок, які мають більш інтенсивний колір і більше тверду оболонку. Langostino meal проводитися в основному з сорту Pleuroncodes monodon (червоні приземкуваті омари), вони набагато більші ніж звичайні креветки і мають дуже інтенсивний аромат.Борошно з ..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Pre-Digested Fishmeal (CPSP 90) - на наш погляд це найкраще рибне борошно або водо розчинний рибний протеїн, який проводиться у Франції. Поживний профіль цього борошна гарантує що короп буде повертатися до неї знову і знову. Вона містить високий рівень водорозчинного білка пепсину (понад 9..
199.00 грн.
Shrimp Shell Meal
Новинка
Brand: Crazy Carp
Shrimp Shell Meal - це мука з креветки, яка включає в себе мелену креветку разом з панцирами. Вона збагачує корисними мінералами вашу приманку і дасть їй додатковий хруст. Цей інгредієнт досить легкий і добре підходить як доповнення до вашого стік або спод міксу. Він допомагає вашим часткам розповсю..
149.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Squid Meal - це борошно з кальмара червоно-коричневого кольору, повне вітамінів, мінералів та білків. Воно характеризується відмінною структурою, яке краще впливає на роботу ваших бойлів. Це борошно збільшує поживну цінність ваших бойлів, куль, стік міксів та його тонкий аромат миттєво дає сигнал ка..
199.00 грн.
Brand: Haith's
Це рибне борошно містить 66% протеїну, ось чому воно називається Provimi 66. Близько 78% цього білка засвоюватися коропом.Риба потребує 10 незамінних амінокислотах, які не можуть бути синтезовані, тому необхідно їх надходження в організм з їжею. Provimi 66 містить всі 10 незамінних амінокислот.Це ри..
100.00 грн.
Показано с 1 по 9 из 9 (всего 1 страниц)