Главное меню
Корзина

Програма Devil Squid

Програма Devil Squid
Devil Squid: Intense Shelf Life (варені)
Новинка Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Бойли серії Intense Shelf Life (варені), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадкові бойли Devil Squid: Hookbaits.Бойли Devil Squid: Intense Shelf Life (варені) містять рибну муку (Данія), пташиний..
199.00 грн.
Devil Squid: Intense Soluble (розчинні) Devil Squid: Intense Soluble (розчинні)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Бойл серіі Intense Soluble (розчинні), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадок Бойл Devil Squid: Hookbaits.Бойли Devil Squid: Intense Soluble (розчинні) містять рибну муку (Данія), пташиний корм,..
199.00 грн.
Devil Squid: Hookbaits (варені) Devil Squid: Hookbaits (варені)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Devil Squid: Hookbaits - прокатані на дуже успішному базовому міксі на основі рибного борошна, який містить кращу рибну муку LT-94, борошно з кальмара, ферментовану рибну муку, молочний протеїн, пташиний корм Haith's® CLO, легендарний Robin Red (Haith's®), гидролізований рідкий рибний білок, стимуля..
150.00 грн.
Devil Squid: Hookbaits (розчинні) Devil Squid: Hookbaits (розчинні)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Devil Squid: Hookbaits - прокатані на дуже успішному базовому міксі на основі рибного борошна, який містить кращу рибну муку LT-94, борошно з кальмара, ферментовану рибну муку, молочний протеїн, пташиний корм Haith's® CLO, легендарний Robin Red (Haith's®), гідролізований рідкий рибний білок, стимуля..
150.00 грн.
Devil Squid: Pop-ups Devil Squid: Pop-ups
Новинка
Brand: Crazy Carp
Premium Pop-ups - це дуже атрактивні флуоресцентні плаваючі бойли, які мають чудову плавучість, містять реальні харчові продукти, вітаміни, амінокислоти, Betaine HCL і різні стимулятори апетиту. Наші плаваючі бойли засновані на справжніх молочних протеїнах, вони привертають рибу не тільки кольором т..
150.00 грн.
Devil Squid & Red Berry Hybrid Wafters Devil Squid & Red Berry Hybrid Wafters
Новинка
Brand: Crazy Carp
Devil Squid & Red Berry Hybrid Wafters - дуже ефективні збалансовані насадочні бойли, які поєднанні з двох частин, одна половина тонучий варений бойл, а інша плаваючий (Pop-up). Така насадка, дасть Вам додаткові переваги: колір плаваючої частини та харчовий сигнал тонучої частини, а загальна зме..
180.00 грн.
Devil Squid & Scopex Hybrid Wafters Devil Squid & Scopex Hybrid Wafters
Новинка
Brand: Crazy Carp
Devil Squid & Scopex Hybrid Wafters - дуже ефективні збалансовані насадочні бойли, які поєднанні з двох частин, одна половина тонучий варений бойл, а інша плаваючий (Pop-up). Така насадка, дасть Вам додаткові переваги: колір плаваючої частини та харчовий сигнал тонучої частини, а загальна зменше..
180.00 грн.
Brand: Crazy Carp
NEW 2021 Devil Squid: Active Stick Mix - удосконалений та суттєво поліпшенний стік мікс, в який ми добавили декілька нових компонентів, в тому числі дробленні бойли преміум класу.Він створює привабливе хмара каламуті у всіх шарах води, з дуже потужними природними стимуляторами апетиту. Це ідеал..
180.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Devil Squid: Bio-Active Booster зроблений на основі повністю натурального екстракту з цілого кальмара і активних ферментів, які допомагають розкласти білок на амінокислоти. Має дуже характерний запах кальмара і сливи, який прекрасно працює цілий рік. Також містить висококонцентровані речовини, натур..
190.00 грн.
Показано с 1 по 9 из 9 (всего 1 страниц)