Главное меню
Корзина

Пелетс

Brand: Crazy Carp
Mini Ultramix Pellets - це суміш з міні гранул, починаючи від 1,5мм до 2мм. Наша суміш є кращим рішенням для заповнень пва стіків або пакетів і може бути використана круглий рік.Mini Ultramix Pellets містить:Premium Micro pellets - 1,5ммPremium Feed pellets - 2 ммHalibut pellets - 2 ммKrill pellets ..
199.00 грн.
Belachan Ready Method Pellets (белачан) Belachan Ready Method Pellets (белачан)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Crazy Carp Ready Method Pellets - поставляється в контейнері вагою 500 грамів, ці 2-мм гранули готові до використання відразу після відкриття! Вам не потрібно замочувати пелетс та просочувати його атрактантами, ми зробили це за вас. Ідеально підходить для флет годівниці, а також в пва стік.Belac..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Carp Pellets - потопаючий пелетс виготовлений з високоякісних натуральних компонентів. Містить високий рівень поживних речовин та стимуляторів апетиту, які здатні протягом тривалого часу утримувати рибу в вашому свімі.Порада: ці гранули ідеально підходять для використання в холодну пору року (весна,..
99.00 грн.
Krill Ready Method Pellets (кріль) Krill Ready Method Pellets (кріль)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Crazy Carp Ready Method Pellets - поставляється в контейнері вагою 500 грамів, ці 2-мм гранули готові до використання відразу після відкриття! Вам не потрібно замочувати пелетс та просочувати його атрактантами, ми зробили це за вас. Ідеально підходить для флет годівниці, а також в пва стік. Krill R..
199.00 грн.
Marine HNV pellets (марін HNV) Marine HNV pellets (марін HNV)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Гранули Marine HNV pellets – це високоякісні гранули з високим вмістом білка та олії, що робить їх дуже привабливими і ефективними в літній період ловлі коропа, коли температура води становить більше 18 градусів.Масло, що виділяється з цих гранул, змушує рибу харчуватися дуже агресивно.Характе..
169.00 грн.
Plum Ready Method Pellets (слива) Plum Ready Method Pellets (слива)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Crazy Carp Ready Method Pellets - поставляється в контейнері вагою 500 грамів, ці 2-мм гранули готові до використання відразу після відкриття! Вам не потрібно замочувати пелетс та просочувати його атрактантами, ми зробили це за вас. Ідеально підходить для флет годівниці, а також в пва стік.Plum ..
199.00 грн.
Squid Ready Method Pellets (кальмар) Squid Ready Method Pellets (кальмар)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Crazy Carp Ready Method Pellets - поставляється в контейнері вагою 500 грамів, ці 2-мм гранули готові до використання відразу після відкриття! Вам не потрібно замочувати пелетс та просочувати його атрактантами, ми зробили це за вас. Ідеально підходить для флет годівниці, а також в пва стік.Squid..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Trout Pellets - форелевий пелетс виготовлений з кращого рибного борошна і жиру. Містить всі необхідні для життєдіяльності великого коропа поживні речовини, амінокислоти і білки. Він є відмінним джерелом харчування для коропа, має середній час розпаду в залежності від температури і розміру гранул.Вмі..
139.00 грн.
Brand: Crazy Carp
CSL pellets - круглорічний пелетс, містить повний комплекс вітамінів і амінокислот, які утворюють дуже потужний харчової сигнал для коропа. Ці гранули мають солодкий дріжджовий аромат, їх можна застосовувати разом з донної підгодовуванням, спод міксами або пва стіками.Пелетс CSL достатньо швидко роз..
129.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Пелетс HALIBUT - це привабливі гранули практично чорного кольору. Цей продукт містить інгредієнти найвищої якості, такі як борошно з морської риби, рафінований риб'ячий жир і продукти крові. Унікальне поєднання цих інгредієнтів робить корм особливо привабливим для прісноводних риб.Унікальний запах т..
159.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Цей пелетс досить швидко розчиняється в воді, таким чином, створюючи надзвичайно привабливу кормову хмару без занадто швидкого насичення риби. В результаті короп на деякий час залишається на вашому місці годування, довше залишатися в пастці і, врешті-решт знайде вашу насадку!Гранули повні поживних р..
139.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Висока привабливістьHalibut Super Crush - це роздроблені гранули, які складаються з таких високоякісних інгредієнтів, як чудове морське рибне борошно, рафінований риб'ячий жир і продукти крові. Завдяки своєму малому розміру, складові цього корму швидко розчиняються у воді і ефект триває тривали..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Marine Carp pellets - цілорічний потопаючий корм для коропа преміум класу.Пелетс Marine Carp виготовлений з оптимального поєднання інгредієнтів, що забезпечує високу привабливість гранул і збалансовану засвоюваність. Це гарантує, що риба буде жадібно споживати пелетс і отримає максимальну живильну ц..
149.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Гранули All Season - це повноцінний живильний раціон для коропів і інших риб цього сімейства. Цей корм містить рибну муку, риб'ячий жир і деякі види злаків, наприклад, кукурудзяну.Швидкий ефект.Ось уже кілька років пелетс All Season відомий у рибалок своїм швидким ефектом і привабливістю для багатьо..
189.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Krill pellets - відмінне доповнення до кормів лінійки Halibut pellets (палтус). Цей продукт містить інгредієнти найвищої якості, такі як борошно криля і рафінований риб'ячий жир. Унікальне поєднання цих інгредієнтів робить корм особливо привабливим для прісноводних риб.Унікальний запах і смакЦі спец..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Amino Gigant pellets - остання розробка команди голландських вчених в галузі лову коропа. Ці гігантські гранули містять високоякісні інгредієнти які стимулюють рибу до годування, такі як морське рибне борошно, рафінований риб'ячий жир і продукти крові. Якщо у водоймі мешкає велика кількість дрібного..
179.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Micro pellets - це мікро-гранули, що складаються з смачних і поживних компонентів, призначених для всіх видів риб, а особливо для коропа. Ці гранули засновані на дуже апетитних інгредієнтах, таких як рибне борошно і риб'ячий жир, а також кількох злаках, таких як, наприклад, кукурудза, кожен з яких п..
159.00 грн.
Premium Feed pellets (фідер, метод) Premium Feed pellets (фідер, метод)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Premium Feed - це нова водостійка кормова гранула розроблена для лову коропових риб з використанням годівниць (метод, фідер). Популярність такого методу обумовлена ​​його високою ефективністю. Годівниця в вашій снасті, найчастіше, є основним, а іноді і єдиним джерелом їжі, в зоні лову. Тому клювання..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
NEW 2021 Insect PrimeЦя наживка має характерний запах і смак, а також дуже стійка у воді. Це дозволяє їй триматись на волосі довгий час. Insect Prime є дуже стійкою, оскільки вона містить борошно від комах і не містить морських елементів, що робить цю гранулу дуже сумісною з природним раціоном бага..
89.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Monster Krill pellets -  неймовірна приманка для лову прісноводних риб. Цей продукт заснований на морському рибному борошні, борошні криля, рафінованого риб'ячого жиру та інших високоякісних інгредієнтів, які роблять цей корм дуже привабливим для багатьох видів риб. Гранули мають отвір, через я..
229.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Green Betaine - це пелетс для прісноводних риб сімейства коропових, особливо добре зарекомендував себе при ловлі коропа. В його основі містяться такі апетитні інгредієнти, як рибне борошно і риб'ячий жир, а також різні види зернових, привабливих для риб сімейства коропових. Green Betain cодержит бет..
249.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Medium Multimix Pellets - це найбільше поєднання практично всіх доступних гранул з нашого асортименту в одному пакеті від 4,5мм до 10мм.Medium Multimix Pellets містить:Carp pelletsTrout pelletsHalibut pelletsAll Season pelletsKrill pelletsMarine HalibutMedium Multimix Pellets - робиться зі свіж..
159.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Monster Megamix pellets - це суміш яка містить найбільші і високо атрактивні гранули від 14мм до 28мм.Monster Megamix pellets містить:Halibut pellets - 14мм і 20ммKrill Halibut pellets - 14мм і 20ммBlack Halibut pellets - 14мм і 20ммAmino Gigant - 28ммMonster Megamix pellets - робиться зі свіжи..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Krill Halibut Hook - це ще одна принада зі спеціальним отвором для прісноводної риби.До її складу входять борошно криля, борошно з ракоподібних, рафінований риб'ячий жир і інші якісні інгредієнти, які роблять цю приманку такою привабливою для багатьох видів риби.Тривала водостійкістьДобре збалансова..
89.00 грн.
Показано с 1 по 24 из 31 (всего 2 страниц)