Главное меню
Корзина

Гранули для фідера, метода

Гранули для фідера, метода
Catalyst Method Ready Pellets (2mm) Catalyst Method Ready Pellets (2mm)
Нет в наличии
Brand: Spotted Fin
Поставляються в контейнері вагою 2 кг, ці 2-мм гранули готові до роботи відразу після відкриття відра! Вам не потрібно замочувати пелетс та просочувати його атрактантами, ми зробили це за вас. Ідеально підходить для флет годівниці.Містить точно такі ж атрактанти як і бойли The Catalyst, але поставля..
499.00 грн.
Classic Corn Method Ready Pellets (2mm) Classic Corn Method Ready Pellets (2mm)
Нет в наличии
Brand: Spotted Fin
Поставляються в контейнері вагою 2 кг, ці 2-мм гранули готові до роботи відразу після відкриття відра! Вам не потрібно замочувати пелетс і просочувати його атрактантами, ми зробили це за вас. Ідеально підходить для флет годівниці.Лінійка Classic Corn швидко стає культовою приманкою по всій Європі, т..
499.00 грн.
Green Betaine Method Ready Pellets (2mm)
Нет в наличии
Brand: Spotted Fin
Поставляються в контейнері вагою 2 кг, ці 2-мм гранули готові до роботи відразу після відкриття відра! Вам не потрібно замочувати пелетс і просочувати його атрактантами, ми зробили це за вас.  Ідеально підходить для флет годівниці...
499.00 грн.
Sweet Meat Method Ready Pellets (2mm) Sweet Meat Method Ready Pellets (2mm)
Нет в наличии
Brand: Spotted Fin
Поставляються в контейнері вагою 2 кг, ці 2-мм гранули готові до роботи відразу після відкриття відра! Вам не потрібно замочувати пелетс та просочувати його атрактантами, ми зробили це за вас. Ідеально підходить для флет годівниці.Прекрасний, багатий, м'ясистий Sweet Meat Method Ready Pellets з вико..
450.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Premium Feed - це нова водостійка кормова гранула розроблена для лову коропових риб з використанням годівниць (метод, фідер). Популярність такого методу обумовлена ​​його високою ефективністю. Годівниця в вашій снасті, найчастіше, є основним, а іноді і єдиним джерелом їжі, в зоні лову. Тому клювання..
159.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Green Betaine - це пелетс для прісноводних риб сімейства коропових, особливо добре зарекомендував себе при ловлі коропа. В його основі містяться такі апетитні інгредієнти, як рибне борошно і риб'ячий жир, а також різні види зернових, привабливих для риб сімейства коропових. Green Betain cодержит бет..
189.00 грн.
Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)