Главное меню
Корзина

Пелетс для насадки

Brand: Crazy Carp
NEW 2021 Insect PrimeЦя наживка має характерний запах і смак, а також дуже стійка у воді. Це дозволяє їй триматись на волосі довгий час. Insect Prime є дуже стійкою, оскільки вона містить борошно від комах і не містить морських елементів, що робить цю гранулу дуже сумісною з природним раціоном бага..
89.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Krill Halibut Hook - це ще одна принада зі спеціальним отвором для прісноводної риби.До її складу входять борошно криля, борошно з ракоподібних, рафінований риб'ячий жир і інші якісні інгредієнти, які роблять цю приманку такою привабливою для багатьох видів риби.Тривала водостійкістьДобре збалансова..
89.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Black Halibut Hook - дуже ефективна наживка завдяки унікальному смаку і запаху цих 14 і 20 міліметрових гранул. Саме ці гранули протягом вже декількох років вважають за краще використовувати професійні рибалки, що спеціалізуються на лові гігантського коропа і сома.Тривала водостійкістьДобре збалансо..
89.00 грн.
Drilled Halibut and Krill Hookbaits (8mm) Drilled Halibut and Krill Hookbaits (8mm)
Нет в наличии
Brand: Spotted Fin
Простий у використанні просвердлений насадок пелетс з палтуса і криля.Ідеально підходить для коропа, амура та інших видів рибУ банці рівна кількість 8-мм палтуса і криляВага банки 310 грам..
149.00 грн.
Drilled Halibut Hookbaits (14, 17, 20mm) Drilled Halibut Hookbaits (14, 17, 20mm)
Нет в наличии
Brand: Spotted Fin
Простий у використанні просвердлений насадок пелетс з палтусаІдеально підходить для коропа, амура та інших видів рибУ банці рівна кількість 14мм, 17мм і 20мм гранул з палтусаВага банки 310 грам..
149.00 грн.
Robin Red Hook
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Robin Red Hook- це попередньо просвердлені гранули (пелетс), з високим вмістом білка і протеїнів.Пелетс Robin Red Hook будуть вельми привабливим для лову коропа завдяки тому що в ньому є велика кількість знаменитого атрактанта Robin Red від Haith's. Ці гранули (пелетс) мають темно-червоний колі..
79.00 грн.
Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)