Главное меню
Корзина

Програма Black Currant

Програма Black Currant
Black Currant: Intense Shelf Life (варені)
Новинка Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Бойли серії Intense Shelf Life (варені), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадкові бойли Black Currant: Hookbaits (насадкові)Бойли Black Currant: Intense Shelf Life (варені) містять муку тигровог..
199.00 грн.
Black Currant: Intense Soluble (розчинні)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Бойли серіі Intense Soluble (розчинні), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадкові бойли Black Currant: Hookbaits (насадкові)Бойли Black Currant: Intense Soluble (розчинні) містять рибну муку..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Це перевірена приманка, яка за дуже короткий час, стала нашим хітом продажів. Ми залишили неймовірно ефективну комбінацію з аромату Black Currant (чорна смородина) і Black Pepper Oil (масло чорно перцю), зміни торкнулися лише базової суміші. Ці бойли складаються з двох абсолютно різних базових суміш..
150.00 грн.
Black Currant: Pop-ups Black Currant: Pop-ups
Новинка
Brand: Crazy Carp
Premium Pop-ups - це дуже атрактивні флуоресцентні плаваючі бойли, які мають чудову плавучість, містять реальні харчові продукти, вітаміни, амінокислоти, Betaine HCLі різні стимулятори апетиту. Наші плаваючі бойли засновані на справжніх молочних протеїнах, вони привертають рибу не тільки кольором і ..
150.00 грн.
Black Currant & Scopex Hybrid Wafters Black Currant & Scopex Hybrid Wafters
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
NEW 2021 Hybrid Wafters..Black Currant & Scopex Hybrid Wafters - дуже ефективні збалансовані насадочні бойли, які поєднанні з двох частин, одна половина тонучий варений бойл, а інша плаваючий (Pop-up). Така насадка, дасть Вам додаткові переваги: колір плаваючої частини та харчовий сигнал тонучої..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Black Currant: Bio-Active Booster зроблений на основі рідкого чорного бетаїна, амінокомплекса і активних ферментів, які допомагають розкласти білок на амінокислоти. Має дуже характерний запах чорної смородини і чорного перцю. Також містить висококонцентровані речовини, натуральні екстракти, масла, б..
190.00 грн.
Brand: Crazy Carp
NEW 2021 Black Currant: Active Stick Mix - удосконалений та суттєво поліпшенний стік мікс, в який ми добавили декілька нових компонентів, в тому числі дробленні бойли преміум класу.Він створює привабливе хмара каламуті у всіх шарах води, з дуже потужними природними стимуляторами апетиту. Це іде..
180.00 грн.
Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)