Главное меню
Корзина

Програма Robin Red & Garlic

Програма Robin Red & Garlic
​Robin Red® & Garlic: Intense Shelf Life (варені) ​Robin Red® & Garlic: Intense Shelf Life (варені)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Бойли серії Intense Shelf Life (варені), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадкові бойли Robin Red® & Garlic: Hookbaits (насадок)Бойли Robin Red® & Garlic: Intense Shelf Life (варені) міс..
199.00 грн.
Robin Red & Garlic: Intense Soluble (розчинні) Robin Red & Garlic: Intense Soluble (розчинні)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Бойли серії Intense Soluble (розчинні), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадкові бойл Devil Squid: Hookbaits.Бойли Robin Red & Garlic: Intense Soluble (розчинні) містять рибну муку (Данія), ..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
​Robin Red® & Garlic - можливо найкраща комбінація з легендарного Robin Red (Haith's) та екстракту часнику. Завдяки ексклюзивному ароматизатору з гострих спецій, який нам надала одна з топових англійських компаній, ці бойли отримали свій унікальний аромат та смак. Суміш справжніх спецій, олеорез..
150.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Premium Pop-ups - це дуже атрактивні флуоресцентні плаваючі бойли, які мають чудову плавучість, містять реальні харчові продукти, вітаміни, амінокислоти, Betaine HCL та різні стимулятори апетиту. Наші плаваючі бойли засновані на справжніх молочних протеїнах, вони привер..
150.00 грн.
Robin Red Garlic & Crayfish Hybrid Wafters Robin Red Garlic & Crayfish Hybrid Wafters
Новинка
Brand: Crazy Carp
NEW 2021 Hybrid Wafters..Robin Red Garlic & Crayfish Hybrid Wafters - дуже ефективні збалансовані насадочні бойли, які поєднанні з двох частин, одна половина тонучий варений бойл, а інша плаваючий (Pop-up). Така насадка, дасть Вам додаткові переваги: колір плаваючої частини та харчовий сигнал то..
170.00 грн.
​NEW 2021 Robin Red® & Garlic: Active Stick Mix ​NEW 2021 Robin Red® & Garlic: Active Stick Mix
Новинка
Brand: Crazy Carp
NEW 2021 ​Robin Red® & Garlic: Active Stick Mix - удосконалений та суттєво поліпшенний стік мікс, в який ми добавили декілька нових компонентів, в тому числі дробленні бойли преміум класу.Він створює привабливе хмара каламуті у всіх шарах води, з дуже потужними природними стимуляторами апет..
180.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Robin Red® & Garlic: Bio-Active Booster зроблений на основі рідкого Robin Red (Haith's) і активних ферментів, які допомагають розкласти білок на амінокислоти. Має дуже характерний запах спецій і часнику, який прекрасно працює у холодній воді. Також містить висококонцентровані речовини, натуральн..
190.00 грн.
Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)