Главное меню
Корзина

Програма Smoked Salmon

Програма Smoked Salmon
Smoked Salmon: Intense Shelf Life (варені) Smoked Salmon: Intense Shelf Life (варені)
Новинка Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Бойли серії Intense Shelf Life (варені), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадкові бойли Smoked Salmon: Hookbaits.Бойли Smoked Salmon: Intense Shelf Life (варені) містять рибну муку (Данія), пташ..
199.00 грн.
Smoked Salmon: Intense Soluble (розчинні)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Бойл серіі Intense Soluble (розчинні), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадочні бойли Smoked Salmon: HookbaitsБойли Smoked Salmon: Intense Soluble (розчинні) містять рибну муку (Данія)..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Smoked Salmon: Hookbaits - це нова приманка з оптимальним рівнем перетравного білка, вуглеводів і жиру. Минулого року, ми активно тестували лінійку Smoked Salmon, яка показала свою неймовірну ефективність абсолютно на всіх водоймах де ми її застосовували.Базовим джерелом білка в приманці є..
150.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Smoked Salmon: Hookbaits - це нова приманка з оптимальним рівнем перетравного білка, вуглеводів і жиру. Минулого року, ми активно тестували лінійку Smoked Salmon, яка показала свою неймовірну ефективність абсолютно на всіх водоймах де ми її застосовували.Базовим джерелом білка в приманці є рибна мук..
150.00 грн.
Smoked Salmon: Pop-ups Smoked Salmon: Pop-ups
Новинка
Brand: Crazy Carp
Premium Pop-ups - це дуже атрактивні флуоресцентні плаваючі бойли, які мають чудову плавучість, містять реальні харчові продукти, вітаміни, амінокислоти, Betaine HCL і різні стимулятори апетиту. Наші плаваючі бойли засновані на справжніх молочних протеїнах, вони привертають рибу не тільки кольором т..
150.00 грн.
Smoked Salmon & Plum Hybrid Wafters Smoked Salmon & Plum Hybrid Wafters
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
NEW 2021 Hybrid Wafters..Smoked Salmon & Plum Hybrid Wafters - дуже ефективні збалансовані насадочні бойли, які поєднанні з двох частин, одна половина тонучий варений бойл, а інша плаваючий (Pop-up). Така насадка, дасть Вам додаткові переваги: колір плаваючої частини та харчовий сигнал тонучої ч..
170.00 грн.
Smoked Salmon: Bio-Active Booster
Новинка
Brand: Crazy Carp
Smoked Salmon: Bio-Active Booster зроблений на основі повністю натурального екстракту з цілого кальмара і активних ферментів, які допомагають розкласти білок на амінокислоти. Має дуже характерний запах кальмара і сливи, який прекрасно працює цілий рік. Також містить висококонцентровані речовини, нат..
190.00 грн.
Brand: Crazy Carp
NEW 2021 Smoked Salmon: Active Stick Mix - удосконалений та суттєво поліпшенний стік мікс, в який ми добавили декілька нових компонентів, в тому числі дробленні бойли преміум класу.Він створює привабливе хмара каламуті у всіх шарах води, з дуже потужними природними стимуляторами апетиту. Це іде..
180.00 грн.
Показано с 1 по 8 из 8 (всего 1 страниц)