Главное меню
Корзина

Програма The Nutz

Програма The Nutz
The Nutz: Intense Shelf Life (варені)
Новинка -20 %
Brand: Crazy Carp
Бойли серії Intense Shelf Life (варені), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадкові бойли The Nutz: Hookbaits (насадок)Бойл The Nutz: Intense Shelf Life (варені) містять муку з тигрового горіха, п..
159.20 грн. 199.00 грн.
The Nutz: Intense Soluble (розчинні)
Новинка -20 %
Brand: Crazy Carp
Бойли серії Intense Soluble (розчинні), виготовляються виключно з найсвіжіших і натуральних інгредієнтів зі збільшеним вмістом водорозчинних компонентів і тим же ароматом, що і насадкові бойли The Nutz: Hookbaits (насадкові)Бойли The Nutz: Intense Soluble (розчинні) містять муку з тигрового горіха, ..
159.20 грн. 199.00 грн.
The Nutz: Hookbaits (варені) The Nutz: Hookbaits (варені)
-20 % В наличии
Brand: Crazy Carp
Хоча всі наші бойли дуже ефективні протягом всього року, покупці постійно запитували нас про якісну приманку на основі горіхів та пташиного корму для холодної води, і ось вона перед вами.The Nutz містить молочні білки (Acid Casein і Rennet Casein), Whey Protein Concentrate, два різних горіхових боро..
120.00 грн. 150.00 грн.
The Nutz: Hookbaits (розчинні) The Nutz: Hookbaits (розчинні)
-20 % Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Хоча всі наші бойли дуже ефективні протягом всього року, покупці постійно запитували нас про якісну приманки на основі горіхів і пташиного корму для холодної води, і ось вона перед вами.The Nutz містить молочні білки (Acid Casein і Rennet Casein), Whey Protein Concentrate, два різних горіхових борош..
120.00 грн. 150.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Premium Pop-ups - це дуже атрактивні флуоресцентні плаваючі бойли, які мають чудову плавучість, містять реальні харчові продукти, вітаміни, амінокислоти, Betaine HCL та різні стимулятори апетиту. Наші плаваючі бойли засновані на справжніх молочних протеїнах, вони привер..
120.00 грн. 150.00 грн.
The Nutz & Coconut Hybrid Wafters The Nutz & Coconut Hybrid Wafters
Новинка -20 %
Brand: Crazy Carp
NEW 2021 Hybrid Wafters..The Nutz & Coconut Hybrid Wafters - дуже ефективні збалансовані насадочні бойли, які поєднанні з двох частин, одна половина тонучий варений бойл, а інша плаваючий (Pop-up). Така насадка, дасть Вам додаткові переваги: колір плаваючої частини та харчовий сигнал тонучої час..
136.00 грн. 170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
NEW 2021 The Nutz: Active Stick Mix - удосконалений та суттєво поліпшенний стік мікс, в який ми добавили декілька нових компонентів, в тому числі дробленні бойли преміум класу.Він створює привабливе хмара каламуті у всіх шарах води, з дуже потужними природними стимуляторами апетиту. Це ідеальний спо..
144.00 грн. 180.00 грн.
The Nutz: Bio-Active Booster
Новинка -20 %
Brand: Crazy Carp
The Nutz: Bio-Active Booster зроблений на основі рідкого чорного бетаїна, амінокомплекса і активних ферментів, які допомагають розкласти білок на амінокислоти. Має характерний горіховий аромат з нотками ванілі і кориці. Також містить висококонцентровані речовини, натуральні екстракти, конопляну олію..
152.00 грн. 190.00 грн.
Показано с 1 по 8 из 8 (всего 1 страниц)