Главное меню
Корзина

Амінокомплекси та стимулятори апетиту

Brand: Crazy Carp
Minamino (original) - це дуже розчинна рідка суміш з екстрактів печінки та селезінки, приходить нам з Англії від однієї з найавторитетніших компаній. Вона містить більше 10 незамінних амінокислот, вітаміни B та безліч різних мінералів. Це одна з найбільш повних рідких харчових продуктів на ринку. Ко..
299.00 грн.
Brand: Spotted Fin
Amino Blend Bait Sauce - рідкий атрактант, який спеціально розроблений для лову коропа і амура. Він містить величезну кількість стимуляторів апетиту, включаючи і ті, що містять бойли The Catalyst. Солодкий за складом і багатий амінокислотами. Прекрасно поєднується з усіма видами прикормки, а також з..
299.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Amino Trigger Complex - був розроблений і протестований протягом останніх 10 років в Англії. В результаті виходить суміш ефірних і не ефірних (L) амінокислот, солей і кислот, за допомогою яких, був спійманий не один великий короп (понад 60lb) в 2017 року, на дуже складних водоймахAmino Trigger Compl..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
100% чистий природний аттрактант, харчовий продукт, без будь-яких штучних інгредієнтів. Iso-Eugenol є природним екстрактом з гвоздики. Короп промацує свою їжу хімічними рецепторами. Iso-Eugenol не приваблює рибу ароматом, він тягне рибу хімічною підставою. Дуже потужна добавка на пва стіки або насад..
299.00 грн.
CC Moore Feedstim XP Liquid
Нет в наличии
Brand: CC Moore
CCMoore (ССМур) стимулятор апетиту Feedstim XPЦя чудова рідина справила величезний переполох у всій Європі після свого виходу в продаж. Стимулятор апетиту Feedstim XP, відповідний для використання з будь-якими видами підгодовувань і насадок від бойлів до сипучки, був неймовірно ефективний у любителі..
479.00 грн.
CC Moore Liquid Betaine
Нет в наличии
Brand: CC Moore
CC Moore Liquid Betaine - цінність бетаїна, як рибного атрактанта дуже висока. Недарма він став однією з найуспішніших і широко використовуваних приманок в останні кілька років. Вироблена з цукрових буряків, ця дуже концентрована форма бетаина стала ключовим компонентом, який робить цей продукт таки..
469.00 грн.
CC Moore Minamino
Нет в наличии
Brand: CC Moore
CC Moore Minamino (амінокислотна суміш)Ця відома амінокислотна суміш є тим продуктом, який багато рибалок звикли купувати в місцевих аптеках в далеких 1970-х рр. Даний продукт, виготовлений з рідкої печінки і селезінки з додаванням вітамінів, мінералів і амінокислот, має відмітний, але дуже м'який з..
769.00 грн.
FINAMINO
Нет в наличии
Brand: Spotted Fin
Багата і розкішна рідина, яка розроблена для максимального залучення риби! Вимочіть або занурте вашу насадку в FINAMINO, щоб виділити її на тлі кормової плями і змусити рибу активно шукати вашу насадку.Ця рідина зроблена з сухого екстракту печінки, а не рідкої печінки, повна вітамінів, мінералів і а..
349.00 грн.
Super Stim
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Super Stim - це рідина останнього покоління підсилювачів смаку (тригерів). Це абсолютно новий стимулятор апетиту, який був розроблений європейськими іхтіологами, трохи схожий на Ultra Stim.Ця потужна рідина найкраще використовувати при виготовленні бойлів, але також підходить для замочування вашої п..
199.00 грн.
Sweet Ultramino (аміно комплекс)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Ця чудова рідина, може бути додана до всіх видів приманки: бойлів, стік міксів, зернових, пелетса, денного підгодовування, метод міксів. Так як ця рідина повністю розчиняється у воді, вона буде створювати водорозчинну хмару над приманкою, і таким чином звільняючи всі амінокислоти , які будуть вільно..
170.00 грн.
Показано с 1 по 10 из 10 (всего 1 страниц)