Главное меню
Корзина

Натуральні екстракти

Brand: Crazy Carp
Beta-Stim - це повністю натуральний рідкий бетаїн темного кольору і один з кращих атрактантів на ринку сьогодні. Ця темна рідина виходить при виготовленні цукру з цукрових буряків, яка є природним кормовим стимулятором для коропа та інших видів риб. Вона використовується в промисловості з виробництв..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Chilli Extract (Fermented) - це екстракт з кайенского перцю, який проводитиметься протягом декількох місяців шляхом ферментації. При цьому процесі відбувається поступове руйнування поживних речовин, ароматизаторів та ефірних масел в межах Chilli. Цей продукт значно збільшує привабливість базови..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Corn Steep Liquor (C.S.L.) - рідкий кукурудзяний екстракт став одним з найбільш успішних рідких добавок за останні кілька років. Ця коричнева рідина, має характерний пивний аромат і злегка гіркий дріжджовий смак. CSL - добре підходить для основ болів, пелетcов, зернових, горіхів, стік і спод міксів..
150.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Anchovy Extract - справжній екстракт зі свіжих анчоусів. Ця повністю натуральна рідина утворена в процесі 18 місячної ферментації анчоусів разом із додаванням солі та цукру, що створює дуже пікантний готовий продукт.Використання екстракту з анчоусів нескінченне, він є чудовим доповненням до будь-яко..
149.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Belachan Extract - рідка варіація легендарної пасти з малайзійської ферментованої креветки. Це безсумнівно краща версія екстракту белачана з якою ми коли небудь стикалися. Нам знадобилося дуже багато часу, щоб знайти постачальника в Європі, який пропонує цей першокласний продукт.Наш екстракт белачан..
190.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Black Protein - суміш розчинних білком з морепродуктів і стимуляторів апетиту, включаючи цілі зерна чілі і бетаїн. В результаті виходить природна рідина, майже чорного кольору, багата пептидами і амінокислотами, яка має величезний потенціал для залучення риби в вашу зону лову. Через іонізацію в воді..
199.00 грн.
Невероятно привлекательная жидкость для кормления рыбы на основе аминокислот, наполнена природными аттрактантами и создана для того, чтобы вызвать у рыб безумие! Это работает? Спросите любого, кто использовал ее, и вы получите громкое да!Эта густая темная жидкость, содержит исключительный ..
349.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Мотыль как известно является естественным источником питания для карпа. Этот жидкий экстракт производиться из личинок хирономиды (мотыля) и содержит полный комплекс различных аминокислот и протеинов. Эта блестящая жидкость отлично работает как сама по себе, так и с нашими гранулами Bloodworm pe..
190.00 грн.
Calanus Hydro (Pure Plankton) Calanus Hydro (Pure Plankton)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Calanus Hydro (Pure Plankton) - чистий рідкий гідролізат калануса (дрібного рачка) є одним із найцікавіших кроків вперед у розвитку джерел білка морського походження за багато років.Він на 100% стійкий, але містить майже неперевершений профіль амінокислот. Чистий каланус володіє високим вмістом деяк..
349.00 грн.
Brand: CC Moore
CC Moore Hot Chorizo Extract - замечательный жидкий экстракт обладает способностью привлекать различные виды рыб своим сильным запахом острых копченых колбасок Чоризо, что поможет Вашей насадке заметно выделиться на фоне другого, предлагаемого рыбе корма.Жидкая добавка с запахом «подпорченной» ..
479.00 грн.
Brand: CC Moore
Любой рыболов, который когда-либо пользовался нашими плавающими бойлами Northern Specials NS1, прекрасно знает, насколько они привлекательны для карпа… Этот жидкий бустер для насадок и приманок содержит соблазнительное сочетание жидких и порошковых стимуляторов аппетита, используемых в нашей легенда..
399.00 грн.
Brand: CC Moore
Это масло было произведено специально для холодной воды. Будучи признанным поставщиком Омега 3 и 6 масел, масло лосося также является концентрированным источником энергии с мощными антиоксидантными и натуральными привлекательными свойствами, которая повышает привлекательность приманки и обладает зна..
249.00 грн.
Brand: CC Moore
CC Moore Smoked Herring Compound копченая сельдь (содержит чистый фарш из сельди)Эта выдающаяся жидкая добавка сочетает в себе мощные рыбные аттрактанты, полученные из чистого фарша сельди и растворимого рыбного белка, и превращает их в одну фантастическую жидкую добавку для приманок.Содержащая очен..
479.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Enzyme Yeast (pro-biotic) - це зовсім інший рідкий екстракт з дріжджів в порівнянні зі звичайними рідкими дріжджами. Наш продукт являє собою поліпшену версію екстракту дріжджів, який діє як дуже потужний тригер годування і стимулятор апетиту, з високим вмістом вітаміну В. Поживний профіль цього рідк..
180.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Ніхто не може посперечатися з тим, наскільки величезну роль зіграла зелена мідія в поліпшенні якості різних приманок (бойл). Як і всю нашу продукцію, цю неймовірну рідину ми імпортуємо з Європи, яка як магніт притягує коропа. Рідка версія GLM, містить всі необхідні протеїни, жири, вітаміни і аміноки..
199.00 грн.
Brand: Spotted Fin
Этот гидролизованный растворимый экстракт тунца, полный белков, очень легко усваивается рыбой и был произведен той же компанией, чтобы заменить известную жидкость L030, которую сняли с производства. Названный Tuna L030 или L030T некоторыми брендами, наш жидкий тунец представляет собой ту же самую гу..
399.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Meat Amino - це абсолютно новий, повністю натуральний високостимулюючий гідролізат на основі м'яса, який наповнений величезною кількістю амінокислот (90% у вільний формі) і має вміст білка більше 50%. Смакові якості та засвоєння цієї рідини не мають рівних.Цей екстракт, тільки нещодавно з'явилася на..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Oyster Extract - дуже стимулюючий ігредієнт для всіх видів приманок. Цей продукт досить густий і містить як мінімум 30% повністю водорозчинного чистого екстракту устриці.Ця рідина може бути додана до всіх видів приманок: бойлів, стик міксів, зернових, пелетса, спод міксів, метод міксів, а також ідеа..
199.00 грн.
Tunamino (Tuna L030) Tunamino (Tuna L030)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Tunamino (Tuna L030) - рідкий екстракт тунця, що постачається виробником оригінального L030 (Marine Amino), цей дуже привабливий ультра розчинний/засвоюваний екстракт риб'ячого білка, отриманий з чистого м'яса тунця, наповненого амінокислотами, білками, солями і т.д. Він гідролізується зі свіжого си..
349.00 грн.
Aminol (Fish Protein) Aminol (Fish Protein)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Aminol (Fish Protein) - цей екстракт виходить після приготування білої морської риби, такої як сардина та тріска, які дуже багаті на вільні амінокислоти. При попаданні в воду, посилає потужні харчові сигнали на значні відстані навіть у холодній воді. Він не буде розчиняти ПВА або гранульований корм ..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Liver Extract (Hydrolysate) - використовується в харчовій промисловості для домашніх тварин (котів та собак) як підсилювач смаку. На думку Howard E. Loeb - біолога зі Сполучених Штатів, він відмінно підходить в якості карпового аттрактанта. Екстракт з печінки дає хороший смак і аромат практично будь..
180.00 грн.
Minamino (original)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Minamino (original) - це дуже розчинна рідка суміш з екстрактів печінки та селезінки, приходить нам з Англії від однієї з найавторитетніших компаній. Вона містить більше 10 незамінних амінокислот, вітаміни B та безліч різних мінералів. Це одна з найбільш повних рідких харчових продуктів на ринку. Ко..
199.00 грн.
Robin Red Liquid (Haith's)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Наш рідкий Robin Red Liquid (Haith's) зроблений з оригінального Robin Red від Haith's.Легендарний Robin Red від Haith's є основним інгредієнтом практично у всіх найуспішніших принадах, і ймовірно найвідоміший. Його солодкий, пряний смак і аромат, темно-червоний колір з повним змістом жирів, природни..
180.00 грн.
Tuna Extract Tuna Extract
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Tuna Extract - проводитися шляхом гідролізу зі свіжого тунця, має характерний запах тунця і насичений темно-коричневий колір. Абсолютний переможець для кожного рибалки карпятника. Внаслідок ферментованого способу виробництва даного продукту, ця рідина сповнена природних і водорозчинних амінокислот.T..
190.00 грн.
Показано с 1 по 24 из 49 (всего 3 страниц)