Главное меню
Корзина

Strawberry Cream & Bergamot Pop-ups (10mm)

Strawberry Cream & Bergamot Pop-ups (10mm)
-20 %
Strawberry Cream & Bergamot Pop-ups (10mm)
  • Stock: Есть на складе
120.00 грн.
150.00 грн.
1 или более: 120.00 грн.

Доступные варианты

Флуоресцентні плаваючі бойли
Аромат:Strawberry Cream & Bergamot (полуниця крем та бергамот)
Діаметр:10 мм
Цвет:червоно-білий
Количество в банке:55 шт.

Fireballs Pop-ups - це дуже атрактивні флуоресцентні плаваючі бойли, які мають чудову плавучість, містять реальні харчові продукти, вітаміни, амінокислоти, Betaine HCL та різні стимулятори апетиту. Наші плаваючі бойли засновані на справжніх молочних протеїнах, вони привертають рибу не тільки кольором і ароматом, але і потужним харчовим сигналом (Chemo-Attraction), який присутній у всіх Fireballs. Кожен колір надзвичайно яскравий і створює сильний візуальний сигнал, який відповідає рівню тяжіння, створюваному стимуляторами апетиту. З м'якою і губчастою структурою, ці плаваючі бойли не кришаться при проколюванні голкою, їх також легко обрізати, щоб створити критично збалансовану приманку незвичної форми


Strawberry і Cream Condensed Milk - є неймовірною комбінацією без інших добавок, але кілька крапель ефірного масла бергамота, виводить її на наступний рівень. Крім додаткової привабливості, яку ефірна олія приносить плаваючим бойлам, воно також затримується в ньому більш тривалий час.

  • виготовлені із застосуванням дуже інтенсивного рідкого підсолоджувача Thaumatin-B і новітнього стимулятора апетиту Amino Booster
  • заряджені амінокомплексом останнього покоління Amino Trigger Complex, щоб стимулювати хеморецептори коропа. Він має досить низький рівень Ph (між 5.0 - 5.5pH) і містить суміш ефірних і не ефірних (L) амінокислот: Olfactory (почуття запаху риби під водою) та Gustatory (почуття смаку риб)
  • чудовий витік харчових сигналів, які триватимуть 24 години в теплій воді
  • прокатані вручну, щоб забезпечити абсолютну якість


У нас є підстави вважати, що з використанням наших FireballsPop-ups, ви отримаєте набагато більше клювань, особливо у важкі дні. Повірте нам на слово, закиньте їх прямо зараз!


Аромат: Strawberry Cream & Bergamot (полуниця крем та бергамот)

Колір: червоно-білий

Діаметр: 10 мм

Кількість: 55 шт.

Флуоресцентні плаваючі бойли
Аромат:Strawberry Cream & Bergamot (полуниця крем та бергамот)
Діаметр:10 мм
Цвет:червоно-білий
Количество в банке:55 шт.

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо