Главное меню
Корзина

Thai Belachan: Hookbaits (розчинні) - 12 мм

Thai Belachan: Hookbaits (розчинні) - 12 мм
Thai Belachan: Hookbaits (розчинні) - 12 мм
  • Наявність: В наявності
  • Артикул: TB12SH
180.00 грн.
Діаметр
12 мм
15 мм
Вага
125 г
Характеристики
Аромат Thai Belachan (тайський белачан)
Діаметр 12 мм
Вага 125 г

Thai Belachan - бойли, які містять норвезьке рибне борошно преміум класу, борошно кріля та рака, молочні білки, пташиний корм, дріжджі, екстракт печінки, вітамінний комплекс та інші секретні інгредієнти. 

Основним аттрактантом є блок белачана, який ми добавили в значно більшій кількості, чим зазвичай. Запах цього бойла неймовірно потужний, можна сказати, що він відчувається скрізь стіни.

Отриманий бойл має натуральний колір, який маскується під дно водойми, хрумку текстуру, завдяки товченому панцирю рака і сильний морський аромат ферментованої креветки та морських продуктів.

Це дуже швидкий бойл, який моментально починає віддавати всі свої аттрактанти у воду. При правильному використанні, ця приманка буде повністю прийнята коропом як природне джерело їжі. Рекомендуємо використовувати їх від квітня до листопада!

Ароматизатор який використовуються в бойлах: ферментована креветка 

Thai Belachan: Hookbaits - є ідеальною насадкою при використанні разом з прикормочной бойлами Thai Belachan, а також Thai Belachan: Stick Mix і Thai Belachan: Bio-Active Booster. Крім цього, вони є чудовим вибором для коротких сесій, оскільки швидкодіючий шар покриття, значно збільшує миттєве тяжіння до цієї насадки.

P.S. Під час розчинення, ці бойли набувають м'яку оболонку, але залишаються досить твердими всередині. Як тільки короп підпливає ближче до насадки, від руху плавців, верхній м'який шар бойлів осипається і миттєво привертає рибу. Покладіть на пару годин один з бойлів в стакан з водою і поворушіть біля нього яким-небудь предметом (наприклад, чайною ложкою) і ви самі в цьому переконаєтеся.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре