Главное меню
Корзина

Thaumatin Liquids (full strength)

Thaumatin Liquids (full strength)
Нет в наличии
Thaumatin Liquids (full strength)
  • Stock: Нет в наличии
599.00 грн.

Доступные варианты

Зверніть увагу: це дуже концентровані рідини з повною потужністю. Однієї пляшки (100 мл) достатньо для приготування 20 кг сухих зернових, а це приблизно 30 кг готових зернових! Також ідеально підходить для Zig Rig, власних діпів і базових сумішей для бойлів.


Thaumatin-B (original) - один з наших найбільш продаваних інгредієнтів вже більше 15 років! Практично всі, хто використовував цю рідину для приготування зернових, рідин для бойлів і стіків, зіг клуня, а також в базових міксах, випробували величезну різницю з їх коефіцієнтом вилову. Феноменальна рідина з неймовірною «тягне силою».


Thaumatin (Red) - це нова дуже потужна «червона» версія, яка включає в себе додавання червоних фруктових атрактантів, таких як журавлина. Використовуйте точно так же,як Thaumatin-B, але доданий фруктовий штрих дає рідини прекрасний затяжний фруктовий аромат. Ідеально підходить для Zig Rig, власних діпів і бойлів.


Thaumatin (Gold) - це нова дуже потужна «золота» версія, яка включає в себе додавання молочно вершкових атрактантів. Використовуйте точно так же, какThaumatin-B, але доданий вершковий штрих дає рідини абсолютно інший вимір. Ідеально підходить для Zig Rig, власних діпов і Бойл.


Пляшки ємністю 100 мл достатньо для приготування 20 кг сухих зернових або бойлів 50 кг!


Часті питання про Thaumatin


Так що це таке?

Thaumatin-B- це 100% натуральний рідкий білковий підсолоджувач, отриманий з африканських фруктів і приблизно в 2000 разів солодше цукру! Він включає в себе додавання Betaine і є ексклюзивним для компанііEssential Baits. Іншими словами, ви не знайдете цей продукт в іншому місці під інший етикеткою!


Як він працює?

Коротше кажучи, рідина прискорить процес природної ферментації всіх частинок і в той же час надає синергетичний вплив на властивості цукру в результаті процесу ферментації. Це надзвичайно привабливо для всіх видів риб, що викликає агресивну відповідь на корм, який важко відтворити за допомогою будь-якого іншого речовини, яке ми виявили.


Як щодо рівнів включення?

Його можна використовувати лише 5 мл на кг сухих зернових (максимум 10 мл) і найкраще додавати на початковій стадії замочування, проте його можна також додати до частинкам, які вже були приготовлені, але як мінімум за добу до годування. При використанні на більш низькому рівні включення (5 мл на кг), кожна пляшка об'ємом 100 мл достатня для приготування 20 кг сухих зернових.


Чи є у нього які-небудь інші види використання?

Звісно так! Ми використовуємо його у всіх наших ферментованих рідких харчових продуктах, щоб дати їм додатковий імпульс і зробити їх абсолютно різними (і краще!). Він також може бути використаний в будь-якому boilie glug / dip на рівні всього лише 1 мл на 100 мл вашої рідини, щоб підвищити смакові якості і дати йому абсолютно нове життя. Його також можна використовувати на низькому рівні (2 мл на кілограм) при виготовлення бойлів, особливо для видалення будь-яких гірких прикусів з рибного борошна і т. Д.


Короткий посібник з приготування зернових?

Залийте вибрані зернові водою. Переконайтеся, що ви додали багато води, щоб частинки вбирали її і був процес випаровування під час кипіння. Ми зазвичай додаємо принаймні кілька дюймів води вище рівня частинок. Додати жідкостьThaumatin-Bв воду і добре перемішати. Приклад дозування в стандартну суміш із зернових становить 25 млThaumatin-Bдо 5 кг сухих частинок. Дозування може бути подвоєна для короткої сесії або миттєвого залучення.


Залиште зернові принаймні на 24 години, щоб вбралася рідина і атрактанти (для конопель можна збільшити час до 48 годин). Після цього ретельно проваріть зернові (зазвичай від 15 хвилин до 30 хвилин в залежності від типу) і залишайте на ніч. Після охолодження розкладіть на невеликі партії і помістіть в морозильник до готовності.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо