Главное меню
Корзина

The Nutz: Hookbaits (варені)

The Nutz: Hookbaits (варені)
The Nutz: Hookbaits (варені)
The Nutz: Hookbaits (варені)
The Nutz: Hookbaits (варені)
The Nutz: Hookbaits (варені)
  • Stock: Есть на складе
150.00 грн.

Доступные варианты

Характеристики
АроматThe Nutz (суміш горіхів)
Діаметр12мм та 15мм
Вага125 грам

Хоча всі наші бойли дуже ефективні протягом всього року, покупці постійно запитували нас про якісну приманку на основі горіхів та пташиного корму для холодної води, і ось вона перед вами.

The Nutz містить молочні білки (Acid Casein і Rennet Casein), Whey Protein Concentrate, два різних горіхових борошна (борошно з тигрового горіха та арахісу), Vitamelo (замінник сухого молока для ягнят), борошно із зародків пшениці і кілька видів пташиного корму від Haith's . Ця приманка досить солодка, зі вершково - фруктовим ароматом. Травні добавки, такі як Brocacell (сухі дріжджі), підсилюють ефективність в холодну пору року, а молоко з тигрового горіха додає вершковий смак. За порадами наших друзів з Англії (спасибі команді Spotted Fin), ми також додали рідкий екстракт печінки, який повністю розчиняється у воді, створюючи водорозчинну хмару над приманкою, і таким чином звільняючи всі амінокислоти, які будуть вільно розсіюватися і відправляти привабливі харчові сигнали для коропа.

Під час тестування ми виявили, що ця приманка має величезну перевагу на водоймах з переважанням рибного борошна в літній період лову, коли більшість рибалок переключаються на свої звичайні приманки на основі рибного борошна.

P.S. За рахунок високої кількості молочних білків, бойли The Nutz паряться по часу набагато менше, ніж інша частина нашого асортименту, зберігаючи при цьому більше незамінних амінокислот і в свою чергу, значно покращуючи аміно-профіль готової приманки. Це дозволило нам створити правильної твердості приманку, яка по розчинності не має собі рівних. Покладіть на ніч один з бойлів в стакан з водою, і ви самі все побачите.

The Nutz: Hookbaits - є ідеальною насадкою при використанні разом з прикормочной бойлами The Nutz, а також The Nutz: Stick Mix і The Nutz: Bio-Active Booster. Крім цього, вони є чудовим вибором для коротких сесій, оскільки швидкодіючий шар покриття, значно збільшує миттєве тяжіння до цієї насадки.

Характеристики
АроматThe Nutz (суміш горіхів)
Діаметр12мм та 15мм
Вага125 грам

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо