Главное меню
Корзина

Tiger Nut Extract

Tiger Nut Extract
Нет в наличии
Tiger Nut Extract
  • Stock: Нет в наличии
150.00 грн.

Доступные варианты

Tiger Nut Extract - по справжньому багатофункціональна рідка добавка для використання з будь-яким видом приманки: бойл, донна прикормка, пелетс, стік мікс, метод мікс або спод мікс. Це дуже солодкий молочний концентрат з тигрового горіха від якого короп просто сходити з розуму. Цю рідину дуже добре використовувати на водоймах де заборонений тигровий горіх, а особливо добре разом з борошном з тигрового горіха.


У спод мікс або в якості діпа, екстракт з тигрового горіха дає солодко - молочну хмару водяного стовпа, яка приваблює коропа майже миттєво.


Tiger Nut Extract - можна вдосконалити шляхом додавання в нього рідкого підсолоджувача (Talin liquid) або змішати його з конопляним маслом (Hemp Oil), це зробить екстракт з тигрового горіха безпрецедентним рідким аттрактантом.


Характер продукту: густа рідина, яка розсіюється дуже легко в воді, світло-коричневого кольору, солодкий горіховий аромат, інтенсивний солодкий смак, розчинна у воді, не розчиняє пва.


Характеристики:

Цукор 66%

Жири 6,2%

Крохмаль 5%

Білок 1,8%

Волокно 0,3%

PH 6,3


Рекомендації з дозування: використовуйте близько 20-30 мл / кг. Так як це чистий, нерозбавлений, натуральний продукт, немає обмежень на його використання.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо