Главное меню
Корзина

Ultra Stim (DMPT)

Ultra Stim (DMPT)
Нет в наличии
Ultra Stim (DMPT)
  • Stock: Нет в наличии
250.00 грн.

Доступные варианты

Ultra Stim (DMPT) - це ультра стимулятор останнього покоління. Після кількох досліджень в лабораторіях і польових випробуваннях, було встановлено, що це кращий атрактант, який коли-небудь тестували. Він не тільки покращує споживання корму, але також діє як водорозчинний гормон росту.


Після декількох лабораторних досліджень, результат був такий, що ефект від атрактанта Ultra Stim 1,25 рази вище, ніж хлорид холіну, 2,56 рази бетаина, 1,42 рази метил-метіоніну і 1,56 рази краще, ніж глутамин.


Потік смакових стимуляторів є важливим фактором для швидкості поглинання корму, стан здоров'я і зростання риби. Потік з хорошим смаковим сигналом підвищить споживання корму, скоротить час споживання їжі, зменшити втрати поживних речовин і забруднення води, і в кінцевому підсумку підвищити ефективність використання вашої приманки.


Ultra Stim досить гигроскопичен, не залишайте його на відкритому повітрі. Цей інгредієнт мовчки використовується багатьма рибальськими компаніями.


Дозування на кг сухої базової суміші:

  • В бойли без консервантів в якості миттєвого аттрактанта, використовуйте максимум близько 3 гр, в бойли тривалого зберігання, близько 0,7 - 1,5 гр на кг сухого базового міксу.
  • В мікси для пелетса, спод мікси, зернові, стік мікси і «метод» мікси: використовувати приблизно до 1 - 3 гр на кг готової наживки, це створить масовий відгук на вашу приманку.
  • дуже хороші результати були отримані додавши цей інгредієнт в діп. Дозування 0,3 - 1гр на 1 літр вашого діпа.


Ultra Stim може бути використаний як додатковий атрактанта поряд з іншими добавками. Це дуже концентрований компонент, краще використовувати його мало, але часто. Якщо ви додаєте його занадто багато, короп не з'їсть вашу приманку до кінця!


Так як цей порошок має тенденцію до згортання, його найкраще змішувати безпосередньо з вашими рідинами або висипати прямо на яйця, в яких він буде повністю розчинятися.


Завжди використовуйте рукавички, не пробуйте ковтати або вдихати, тримайте подалі від очей і дітей!

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо