Главное меню
Корзина

Vitamin C Phosphate 35%

Vitamin C Phosphate 35%
Vitamin C Phosphate 35%
  • Stock: Есть на складе
125.00 грн.

Доступные варианты

Vitamin C Phosphate 35% - дуже упущений інгредієнт багатьох виробників приманок, однак він дійсно необхідний в будь-якій довгостроковій HNV приманці.


- чудовий, економічно ефективне джерело вітаміну С. Це найкраще джерело вітаміну С в аква-кормі,

- призначений для максимальної стабільності в усіх агресивних типах кормів, таких як: бойли, високотемпературні гранульовані корми, розширені або екструдовані корми для водних тварин

- повністю біодоступний у риб, таких як короп, сом, лосось, форель і т. Д,

- чудова стабільність забезпечує оптимальний рівень вітаміну С в кормі зануреному у воду,

- вітамін С є дуже важливим для виживання риби та ракоподібних і повинен бути включений в раціон на достатньому рівні, щоб забезпечити хороший ріст і виживання. Необхідний в довгостроковій перспективі приманки, щоб збалансувати харчовий профіль приманки,

- Vitamin C Phosphate 35% забезпечує відмінну текучість і змішуваність в кормі для риб. Він може бути доданий як в рідку частину, так і в суху перед приготуванням бойлів.


Характер продукту:

Від білого до блідо-жовтого порошку без запаху, розчинної у воді, стійкого до кислоти, луг і високої температури, високій стабільності світла, кисню, тепла, солі, рН, вологи, в 4,5 рази більше кисню і теплостійкості, ніж звичайний вітамін С, в 1300 разів більше антиоксидантної здатності в водному розчині, ніж звичайний вітамін С, і в 830 разів більше стабільності зберігання корму, ніж звичайний вітамін С, ідеальне доповнення вітаміну С для корму для риб.


Основний інгредієнт: L-аскорбат-2-фосфат 35%

Технічні характеристики:

чистота вітаміну С: 35% хв.

втрата при сушінні: максимум 10%

розмір часток: 40 меш

Значення pH: 6 - 9,5

миш'як: 10 ppm макс.


Дозування на кг базової суміші: від 1 до 2 грам

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо Хорошо