Главное меню
Корзина

Гачки та готові оснащення


Brand: Spotted Fin
Wide Gape (Barbed) - сверх острое жалко, которое немного загнуто во внутрь, что дает дополнительную защиту при ловле на гравие, а также делает это крючок идеальным для чистого дна (ил, песок, глина). Плюс новоеSF "Black Coating"(черное покрытие) дает дополнительную маскировку.Отлично подходит для до..
159.00 грн.
RM-Tec Beaked Point Hooks №2 RM-Tec Beaked Point Hooks №2
Відсутнє
Brand: Ridge Monkey
Номер гачка
2
4
6
8
Як тільки Beaked Point входить в губу, він залишається в ній! Смертельний ефективний гачок, який ідеально підходить для нижньої приманки, вафтерсів, зіга або поплавка. Опущене вушко допомагає гачку перевернутися, а розгорнуте в середину жало забезпечує дуже невеликий рух після того, як гачок буде вс..
199.00 грн.
RM-Tec Curved Shank Hooks №2 RM-Tec Curved Shank Hooks №2
Відсутнє
Brand: Ridge Monkey
Номер гачка
2
4
6
8
Curved Shank підходить для всіх видів коропових монтажів і є чудовим універсальним інструментом, який забезпечує відмінну фіксацію гачка завдяки розширеному супер-гострому жалу. Ідеально підходить для популярних монтажів в стилі KD Rig при використанні вафтерсов.Характеристики:зігнуте жалогостре жал..
199.00 грн.
Brand: Ridge Monkey
Номер гачка
2
4
6
8
RM-Tec Straight Point - найміцніший гачок, який вам коли-небудь знадобиться. Це ідеальний гачок для лову поблизу корчів або важких бур'янів. Володіючи прямим вушком загостреним прямим жалом для миттєвого проникнення, цей класичний гачок є міцним універсальним інструментом, придатним для широкого спе..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Номер гачка
4
6
8
Гачки Wide Gape від Crazy Carp призначені для вирішення найвимогливіших ситуацій наших великих озер та річок по всій Україні та за її межами.Wide Gape, мабуть, один із найбільш часто використовуваних гачків з самого початку європейської риболовлі на коропа, його можна використовувати для будь-якого ..
99.00 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)