Главное меню
Корзина

Спеції

Brand: Crazy Carp
Ці смачні перці дають дуже потужний і пряний аромат вашому базовому міксу. Chilli powder створюється шляхом сушіння та подрібнення перцю чілі, як правило, з декількох типів перців. Містить повний список вітамінів і мінералів, зокрема вітамін А.Chilli powder - також відомий як кайенский перець. Він з..
149.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Пажитник є ще однією з найкращих спецій для виробництва рибних приманок, має характерний запах карі. Пажитник покращує травлення в кишечнику, також, як і порошок чилі містить ряд алкалоїдів, що утворюють звички. Спробуйте використовувати 4 частини пажитника на 1 частину порошку часнику. Рекомендації..
99.00 грн.
Robin Red (Haith's) Robin Red (Haith's)
В наличии
Brand: Haith's
Этот легендарный ингредиент, вероятно один из самых успешных компонентов за последние несколько лет. Robin Red Haith's является очень привлекательным для карпа и может быть добавлен во многие базовые смеси для бойлов. Он даст особый колорит любой смеси, особенно на основе птичьего корма.Пра..
249.00 грн.
Paprika (Sweet) Powder
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Це один з найкращих порошків паприки, з якими ми зіткнулися, широко використовується в харчовій промисловості як підсилювач кольору / смаку. Паприка успішно використовується в багатьох комерційних кормах, містить ряд компонентів, що утворюють алкалоїди. Вона є одним з ключових інгредієнтів легендарн..
99.00 грн.
Spice Blend
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Ні для кого не секрет, що спеції, які використовують в сучасних принадах, надзвичайно ефективні протягом всього року. Spice Blend - це багаторічний досвід роботи над розумінням того, як і чому певні спеції настільки ефективні як в аквакультурі, так і в рибальських принадах, а певні компоненти біоакт..
150.00 грн.
Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)