Главное меню
Корзина

Гранули кормові

Brand: Crazy Carp
Carp Pellets - потопаючий пелетс виготовлений з високоякісних натуральних компонентів. Містить високий рівень поживних речовин та стимуляторів апетиту, які здатні протягом тривалого часу утримувати рибу в вашому свімі.Порада: ці гранули ідеально підходять для використання в холодну пору року (весна,..
89.00 грн.
Marine HNV pellets (марін HNV) Marine HNV pellets (марін HNV)
Новинка
Brand: Crazy Carp
Гранули Marine HNV pellets – це високоякісні гранули з високим вмістом білка та олії, що робить їх дуже привабливими і ефективними в літній період ловлі коропа, коли температура води становить більше 18 градусів.Масло, що виділяється з цих гранул, змушує рибу харчуватися дуже агресивно.Характе..
159.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Trout Pellets - форелевий пелетс виготовлений з кращого рибного борошна і жиру. Містить всі необхідні для життєдіяльності великого коропа поживні речовини, амінокислоти і білки. Він є відмінним джерелом харчування для коропа, має середній час розпаду в залежності від температури і розміру гранул.Вмі..
129.00 грн.
Brand: Crazy Carp
CSL pellets - круглорічний пелетс, містить повний комплекс вітамінів і амінокислот, які утворюють дуже потужний харчової сигнал для коропа. Ці гранули мають солодкий дріжджовий аромат, їх можна застосовувати разом з донної підгодовуванням, спод міксами або пва стіками.Пелетс CSL достатньо швидко роз..
129.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Пелетс HALIBUT - це привабливі гранули практично чорного кольору. Цей продукт містить інгредієнти найвищої якості, такі як борошно з морської риби, рафінований риб'ячий жир і продукти крові. Унікальне поєднання цих інгредієнтів робить корм особливо привабливим для прісноводних риб.Унікальний запах т..
149.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Цей пелетс досить швидко розчиняється в воді, таким чином, створюючи надзвичайно привабливу кормову хмару без занадто швидкого насичення риби. В результаті короп на деякий час залишається на вашому місці годування, довше залишатися в пастці і, врешті-решт знайде вашу насадку!Гранули повні поживних р..
139.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Marine Carp pellets - цілорічний потопаючий корм для коропа преміум класу.Пелетс Marine Carp виготовлений з оптимального поєднання інгредієнтів, що забезпечує високу привабливість гранул і збалансовану засвоюваність. Це гарантує, що риба буде жадібно споживати пелетс і отримає максимальну живильну ц..
149.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Гранули All Season - це повноцінний живильний раціон для коропів і інших риб цього сімейства. Цей корм містить рибну муку, риб'ячий жир і деякі види злаків, наприклад, кукурудзяну.Швидкий ефект.Ось уже кілька років пелетс All Season відомий у рибалок своїм швидким ефектом і привабливістю для багатьо..
169.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Krill pellets - відмінне доповнення до кормів лінійки Halibut pellets (палтус). Цей продукт містить інгредієнти найвищої якості, такі як борошно криля і рафінований риб'ячий жир. Унікальне поєднання цих інгредієнтів робить корм особливо привабливим для прісноводних риб.Унікальний запах і смакЦі спец..
189.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Amino Gigant pellets - остання розробка команди голландських вчених в галузі лову коропа. Ці гігантські гранули містять високоякісні інгредієнти які стимулюють рибу до годування, такі як морське рибне борошно, рафінований риб'ячий жир і продукти крові. Якщо у водоймі мешкає велика кількість дрібного..
169.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Micro pellets - це мікро-гранули, що складаються з смачних і поживних компонентів, призначених для всіх видів риб, а особливо для коропа. Ці гранули засновані на дуже апетитних інгредієнтах, таких як рибне борошно і риб'ячий жир, а також кількох злаках, таких як, наприклад, кукурудза, кожен з яких п..
139.00 грн.
Brand: Crazy Carp
NEW 2021 Insect PrimeЦя наживка має характерний запах і смак, а також дуже стійка у воді. Це дозволяє їй триматись на волосі довгий час. Insect Prime є дуже стійкою, оскільки вона містить борошно від комах і не містить морських елементів, що робить цю гранулу дуже сумісною з природним раціоном бага..
89.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Monster Krill pellets -  неймовірна приманка для лову прісноводних риб. Цей продукт заснований на морському рибному борошні, борошні криля, рафінованого риб'ячого жиру та інших високоякісних інгредієнтів, які роблять цей корм дуже привабливим для багатьох видів риб. Гранули мають отвір, через я..
199.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Green Betaine - це пелетс для прісноводних риб сімейства коропових, особливо добре зарекомендував себе при ловлі коропа. В його основі містяться такі апетитні інгредієнти, як рибне борошно і риб'ячий жир, а також різні види зернових, привабливих для риб сімейства коропових. Green Betain cодержит бет..
249.00 грн.
Premium Feed pellets (фідер, метод) Premium Feed pellets (фідер, метод)
Нет в наличии
Brand: Crazy Carp
Premium Feed - це нова водостійка кормова гранула розроблена для лову коропових риб з використанням годівниць (метод, фідер). Популярність такого методу обумовлена ​​його високою ефективністю. Годівниця в вашій снасті, найчастіше, є основним, а іноді і єдиним джерелом їжі, в зоні лову. Тому клювання..
169.00 грн.
Показано с 1 по 15 из 15 (всего 1 страниц)