Главное меню
Корзина

Бойли плаваючі (Pop-ups)

Бойли плаваючі (Pop-ups)


Brand: Crazy Carp
Діаметр
6 мм
8 мм
Multicolor Mix Pop-ups (6mm) - це передові флуоресцентні плаваючі бойли, які містять реальні харчові добавки, амінокислоти, вітаміни, Betaine HCL, підсолоджувач і різні стимулятори апетиту. Вони надзвичайно плавучі і залишатимуться плавучими протягом багатьох днів.Multicolor Mix Pop-ups - не містять..
150.00 грн.
Acid Pear & Belachan: Pop-ups (кисла груша та белачан) - 8 мм Acid Pear & Belachan: Pop-ups (кисла груша та белачан) - 8 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Acid Pear & Belachan - тонка суміш груші, масляної кислоти в поєднанні з белачаном, дає по справжньому унікальний аромат. Ці плаваючі бойли мають прекрасний теплий, фруктово-креветочний аромат, який вабить коропа як магніт. Топ приманка, не залежно від пори року!Fireballs Pop-ups - виг..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
6 мм
8 мм
Acid Pear: Pop-ups - що ще можна сказати про один з найпопулярніших ароматів на ринку? Потужний запах груши, з додаванням масляної кислоти та червоно-помаранчевий колір, перетворюють ці плаваючі бойли в справжній короповий делікатес. На нашу думку, це одна з тих насадок, яку повинен мати кожен рибал..
150.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
6 мм
8 мм
Acid Tangerine: Pop-ups - кислий мандарин новий фаворит на ринку, його по праву можна вважати одним з найбільш модних трендів сучасних коропових насадок. Інтенсивний цитрусовий аромат, допоможе вам на мулистому дні, де потрібно пробити запах смердючого мулу або гнилої трави. Повірте, де б ви його не..
150.00 грн.
Banoffee: Pop-ups (банан та тофі) - 6 мм Banoffee: Pop-ups (банан та тофі) - 6 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Діаметр
6 мм
8 мм
Banoffee: Pop-ups - банан, вершки, іриска та карамель, все це у поєднанні створюють неперевершені поп-апи Banoffee.Premium Pop-ups виготовлені на новому базовому міксі, що оснований на молочних протеїнах преміум класу, з додаванням бетаїна, підсолоджувача та інших секретних інгредієнтів. В..
150.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Black Halibut: Pop-ups - багато хто недооцінює чорний колір в плаваючих бойлах, а даремно. Ідеально підходить для ловлі обережної трофейної риби, особливо поверх дрібних гранул темного кольору. Найкращий варіант чорного палтуса, який ми коли небудь тестували і абсолютний "must have", прост..
150.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
6 мм
8 мм
Bloodworm: Pop-ups - мотиль, мотиль та ще раз мотиль. Цю відповідь можна почути на запитання - який натуральний корм найбільше полюбляє короп? Насичений колір та кращий аромат мотиля на ринку, роблять цей поп-ап обов'язковим для використання, особливо ранньою весною.Premium Pop-ups виготовлені на но..
150.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
8 мм
10 мм
12 мм
Devil Squid - класична комбінація ароматів Squid (кальмар), Plum (слива) і Black Pepper Oil (олія чорного перцю), а також найпотужнішого підсолоджувача Thaumatin. Просто відкрийте банку з цими плаваючими бойлами і вам стане зрозуміло, чому таке поєднання ароматів є одним із найуспішніших на ринку Єв..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
6 мм
8 мм
Esterfruit: Pop-ups - ці плаваючі бойли вражають своїм потужним фруктово-кремовим профілем та жовто-помаранчевим кольором. Esterfruit зберігає свій запах, смак і загальну ефективність в будь-яких умовах.Premium Pop-ups виготовлені на новому базовому міксі, що оснований на молочних протеїнах преміум ..
150.00 грн.
Krill & Strawberry: Pop-ups (кріль та полуниця) - 8 мм Krill & Strawberry: Pop-ups (кріль та полуниця) - 8 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Krill & Strawberry - ми довгий час тестували плаваючі бойли з ароматом криля і нарешті знайшли поєднання, яке приносило результати практично в усіх умовах. Ми можемо гарантувати, що Вам ніколи не доводилося нюхати щось подібне. На нашу думку, аромат криля і полуниці майбутній фаворит цього сезону.Fi..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
6 мм
8 мм
Krill: Pop-ups - ми не могли не включити криль в нашу лінійку поп-апів, так як кількість спійманої риби на бойл з цим ароматом говорить сама за себе. Ми також додали невелику кількість спецій, які ідеально доповнюють цю приманку. Найчастіше, ця насадка розбирає озеро самостійно!Premium Pop-ups вигот..
150.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
6 мм
8 мм
Megaspice: Pop-ups - поєднання гострих та солодких спецій, є топовою комбінацією в будь-яких ситуаціях. При активному тестуванні цих поп-апів, ми встановили свій власний рекорд серед кількості спійманої трофейної риби 20кг+ за одну сесію. Наш персональний фаворит!Premium Pop-ups виготовлені на новом..
150.00 грн.
Monster Crab & Cranberry: Pop-ups (монстр краб та клюква) - 8 мм Monster Crab & Cranberry: Pop-ups (монстр краб та клюква) - 8 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Monster Crab & Cranberry - один з кращих ароматів на ринку, який включає в себе змішані разом морські та фруктові суміші, щоб створити унікальний ароматичний профіль. Просто неймовірну кількість коропів було спіймано на цю комбінацію. Тут просто нема чого додати, приманка номер один практично на всі..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
6 мм
8 мм
Monster Crab: Pop-ups - тисячі риб по всьому світу, були спіймані за допомогою аромату монстер краб. Яскраво фіолетовий колір, відмінно зарекомендував себе в нічний час лову, а також в похмуру погоду.Premium Pop-ups виготовлені на новому базовому міксі, що оснований на молочних протеїнах преміум кла..
150.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Pineapple & Banana Pop-ups - зрозуміло, що ми не змогли б зробити лінійку плаваючих бойлів, не включивши в нього грандіозний ананасовий аромат, який добре зарекомендував себе в історії сучасного карпфішингу. Також, ми додали найкращий смак банана на ринку, щоб збільшити привабливість ц..
170.00 грн.
Pineapple & N-Butyric: Pop-ups (ананас та масляна кислота) - 6 мм Pineapple & N-Butyric: Pop-ups (ананас та масляна кислота) - 6 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Діаметр
6 мм
8 мм
Pineapple & N-Butyric: Pop-ups - ці плаваючі бойли містять дуже тонкий смак ананасу, N-Butyric Acid (масляну кислоту), а також підсилювач смаку. Таке поєднання ароматів має величезний послужний список, неймовірна кількість риби було піймано на цю фантастичну комбінацію, яка п..
150.00 грн.
Pink Pepper Squid Pop-Ups 12 мм Pink Pepper Squid Pop-Ups 12 мм
В наявності
Brand: Spotted Fin
Діаметр
12 мм
15 мм
Pink Pepper Squid Pop-ups - плаваючі бойли, які зроблені зі справжнього меленого перцю і масла чорного перцю, вони давали чудові результати під час тестування, і, безсумнівно, будуть дуже популярними в цьому році!Кальмар є одним з найулюбленіших смаків в короповій риболовлі, тому ми повинні були пер..
249.00 грн.
Red Fish & Plum: Pop-ups (червона риба та слива) - 8 мм Red Fish & Plum: Pop-ups (червона риба та слива) - 8 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Red Fish & Plum Pop-ups - якби ми мали вибрати один рибний аромат, щоб повністю покластися на нього, Red Fish був би одним з них. Він забезпечує стимулюючий і затяжний запах червоної риби з багатим маслянистим смаком. У поєднанні, ймовірно з одним їх кращих фруктових ароматів сливи, ця приманка збер..
170.00 грн.
Squid & Scopex: Pop-ups (кальмар та скопекс) - 8 мм Squid & Scopex: Pop-ups (кальмар та скопекс) - 8 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Squid & Scopex Pop-ups - комбінація з неперевершеним послужним списком по всій Європі. Ці бойли можуть пахнути для Вас не зовсім знайомо, але обидва аромати розроблені та сформульовані виключно кращими фахівцями з Англії. Дуже ефективна насадка, яка може використовуватися з повною впевненістю при вс..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
6 мм
8 мм
Strawberry: Pop-ups - класична комбінація соковитої полуниці та ефірних масел. Прекрасно працює як самостійна насадка, так і в комбінації з донними бойлами в монтажі "сніговик".Premium Pop-ups виготовлені на новому базовому міксі, що оснований на молочних протеїнах преміум класу, з додаванням бетаїн..
150.00 грн.
Tiger Nut & Tangerine: Pop-ups (тигровий горіх та мандарин) - 8 мм Tiger Nut & Tangerine: Pop-ups (тигровий горіх та мандарин) - 8 мм
Новинка
Brand: Crazy Carp
Tiger Nut & Tangerine Pop-ups - дуже ніжний і приємний аромат тигрового горіха в поєднанні з потужним цитрусовим запахом мандарина. Ці кульки неймовірно ефективні в холодній воді, і особливо там, де короп обожнює тигровий горіх. Інтенсивний аромат мандарина, допоможе вам на смердючому мулі, де стійк..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
6 мм
8 мм
Tiger Nut: Pop-ups - фантастична насадка для ловлі коропа та амура, яка має білий колір та привабливий аромат солодкого тигрового горіха. Особливо ефективна в поєднанні з вареним тигровим горіхом.Premium Pop-ups виготовлені на новому базовому міксі, що оснований на молочних протеїнах премі..
150.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
8 мм
10 мм
12 мм
Amnesia: Pop-ups - потужна суміш з рибних ароматизаторів, створює дуже смачний високоякісний і привабливий бойл з ароматом морепродуктів. Увесь наш досвід та знання, об’єднані в одній маленькій кульці... Amnesia Platinum Pop-ups виготовлені на новому базовому міксі, що оснований на молочних протеїна..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
8 мм
10 мм
12 мм
Thai Belachan Pop-ups - тисячі риб по всьому світу, були піймані за допомогою аромату белачан. Це неймовірно приваблий поп-ап, який має рожево-помаранчевий колір та являється нашим персональним фаворитом в будь якій ситуації.Platinum Pop-ups виготовлені на новому базовому міксі, що оснований на моло..
170.00 грн.
Brand: Crazy Carp
Діаметр
8 мм
10 мм
12 мм
The Nutz - дуже сильний молочно-горіховий аромат, в поєднанні з помаранчевим кольором, являється неймовірно ефективна насадка для лову обережного коропа. Не залежно від температури води, ці кульки допоможуть вам зловити більше риби в будь-яких ситуаціях.Platinum Pop-ups виготовлені на новому базовом..
170.00 грн.
Показано з 1 по 25 із 46 (2 сторінок)